Günlük burç yorumları: 14 Ocak

14 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
14 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Şehir veya ülke dışından gelecek yeni iş teklifleri ya da iş anlaşmaları söz konusu olabilir. Hiç beklemediğiniz ve sizi şaşırtacak birinin müşteriniz olması ihtimali de var.

Uplifers önerisi: İşiniz için gösterdiğiniz çaba, size tahmin etmediğiniz kişiler tarafından da keşfedilmenizi sağlayacak bir başarı getiriyor. Ancak işiniz ve kişisel hayatınız arasında bir denge kurmayı da ihmal etmeyin.

Boğa

Heyecan ve açılım hislerinizin daha da yoğunlaşmasıyla, kendinizi, kişisel gelişim adına gizli araştırmalar yaparken bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bu süreç, merak ettiğiniz ve şimdiye kadar vakit ayıramadığınız şeylere yönelmeniz için iyi bir fırsat. Kendinizi geliştirmek, hayatınıza yapabileceğiniz en büyük yatırımdır.

İkizler

Başka birinin iyi niyeti sayesinde elinize geçecek bir miktar parayı değerlendirme fırsatı bulabileceğiniz bir gün.

Uplifers önerisi: Eğer güvendiğiniz bir projeniz varsa ve maddi destek arayışı içerisindeyseniz; konuyla ilgili çalışmalarınıza gereken özeni gösterin. Elinize geçen parayı, ilerlemenizi sağlayacak şekilde değerlendirin.

Yengeç

Hayatınızda önemli bir yeri olan biriyle yapacağınız ilham verici konuşma, kariyer değiştirmenizle ilgili konularda ufkunuzu açabilir.

Uplifers önerisi: potansiyeliniz ve donanımınız ne kadar güçlü olursa olsun, kullanamadığınız sürece size bir faydası yoktur. İlerleyebilmek için, yeni deneyimlere ve seçimlere açık olmalısınız.

Aslan

Daha sağlıklı olabilmek adına, özenle bir program hazırlamış ve uygulamaya çalışıyor olabilirsiniz. Alışkanlıklarınızın oturması için biraz zamana ihtiyacınız var.

Uplifers önerisi: Yaşam tarzınızla ilgili bir değişiklik yapmaya çalışırken, sizi en çok motive edecek şey başarılı olduğunuzu görmektir. Programınızı vücudunuzun ritmine uydurmak, maksimum verimi almanızı sağlar.

Başak

Kendinizi ifade etmenizin ve yaratıcılığınızı kullanmanın birçok yolu vardır. Hoşunuza gidecek bir şey bulmaya çalışmak ise, işin eğlenceli kısmıdır.

Uplifers önerisi: Hobiler edinmek, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızın en keyifli yollarındandır. Yeteneklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir şeyi seçerek kendinizi geliştirmek, özgüveninizi arttıracaktır.

Terazi

Evinizdeki tadilat veya tamirat işleri henüz bitmemiş olsa da, bu hafta işlerin dilediğiniz gibi sonlanması için uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Çok masraf yapmadan da evinizi güzelleştirebilmeniz mümkün. Fikir edinmenizi sağlayacak ilham verici öneriler için; “Evinizin havasını değiştirecek öneriler

Akrep

Dikkatli bir araştırma yapmanız için uygun bir gün. Bulduğunuz sonuçlar, sizi memnun edecek ve olaylara farklı bir perspektiften bakmanızı sağlayacak.

Uplifers önerisi: Herhangi bir konuda olumsuz fikirlere kapılmadan önce, konuyla ilgili tüm detayları öğrendiğinize emin olun. Belki canınızı sıkan şey, düşündüğünüz gibi değildir.

Yay

Yaratıcı bir projenizi hayata geçirmek için kaynak arayışına gireceğiniz bir dönem içerisindesiniz.  Dilediğiniz sonuca ulaşmak için, daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Aklınıza yeni bir fikir geldiğinde, hemen harekete geçmeyin. Bankaya uğramadan önce, araştırmanızı ve hesabınızı iyi yaptığınızdan emin olun.

Oğlak

Bugün dikkatler üzerinize çevrilecek ve çabalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. Sonunda farkedilmiş olmak, size iyi gelecek.

Uplifers önerisi: Başarılı çalışmalarınızın fark edilmiyor olması, işinizle ilgili heyecanınızı ve şevkinizi kırmasın. Verdiğiniz uğraşın, elbet bir gün birilerinin dikkatini çekecektir.

Kova

Geçmişe yönelik araştırmalar yapmak işinize yarayabilir. Fikirlerinizi ve planlarınızı oluştururken, size kaynak olabilmesi için tüm yazışmalarınızı saklayın.

Uplifers önerisi: Kaynaklarınızı, planlı ve her zaman elinizin altında olmalarına olanak verecek bir sistem dahilinde düzenleyin. Neye, ne zaman ihtiyacınız olacağını önceden bilemezsiniz.

Balık

İş arkadaşlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkına şimdiye kadar varamamış olabilirsiniz. Bugün, bu konuda büyük bir aydınlanma yaşayacaksınız.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler geliştirmeyi ihmal etmeyin. Unutmayın, günün büyük bir kısmı iş yerinde geçiyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!