Günlük burç yorumları: 12 Kasım

Koç Burcu

Çok yakında büyük bir teklif alacaksınız; ilk bakışta mükemmel görünse de tüm detaylara hakim olmanız için biraz irdelemeniz gerekecek. İnce hesaplar yaptıktan sonra en doğru kararı verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İstekleriniz ile uyumlu olacak gelişmelerde en doğru kararlara varabilmeniz için: “Karar verme süreci: Doğru kararlar almanıza yardımcı olacak öneriler”

Boğa Burcu

Duyduğunuz her şeyi tek taraftan dinlediğiniz için adil davranmanız mümkün olmayabilir. Madalyonun iki yüzü olduğunu ve yargılamadan yaklaşmanız gerektiğini unutmayın.

Uplifers önerisi: Kesin yargılara varmadan önce doğru bir şekilde dinlemek ve farklı bakış açılarına da hayatınızda yer verebilmek için: “İçinizdeki parmaklıkları aşma sanatı: Yargı-SIZLIK”

İkizler Burcu

Belki hayatınıza girecek bir insan, belki öğreneceğiniz bir bilgi ya da sahip olacağınız yeni bir şey puzzleın eksik parçasını tamamlayacak. “Hayatımda eksik olanı buldum…” diyeceğiniz bir döneme girmek üzeresiniz.

Uplifers önerisi: Güzel gelişmeleri hayatınıza çekmek için: “Şansı yakalamak için kendinizde değiştirmeniz gereken 3 şey”

Yengeç Burcu

Hayatınızda sizin için bugüne kadar çok önemli olmuş ama buna rağmen size zarar vermeden duramayan birine artık mesafe koymanızın zamanı. Toksik ilişkilerinize veda etmeniz çok daha mutlu bir yaşam sürdürmenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Size zarar veren ilişkileri hayatınızdan çıkarmanın vakti geldi de geçiyor, artık bir şeyleri değiştirmelisiniz: “Bitemeyen ilişkiler: Bize iyi gelmeyen, toksik ilişkilerden neden çıkamayız?”

Aslan Burcu

Uzun zamandır işlerin yoğunluğundan evinizi ihmal etmiş gibisiniz. Kendinize ve evinize biraz zaman ayırarak yaşam alanınızı çok daha keyifli hale getirebilir, daha mutlu olacağınız bir ortam için değişiklikler yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evimiz de tıpkı bedenimiz, ruhumuz gibi iyi bir bakımı hak ediyor. Ev bakımını ihmal etmemeniz için: “Evinizi 15 dakikada temizleyin: Evinizi temiz tutmanızı sağlayacak 7 ipucu”

Başak Burcu

İçinizden geleni dinliyor oluşunuz sizin için çok güzel bir gelişme olsa da sizi seven ve yardım etmek isteyen insanların da fikirlerine kulak vermeniz sorunları daha kolay çözmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Etkin bir şekilde dinlemek zor bir beceriymiş gibi gözükse de imkansız değil. Farklı fikirler yeni kapıları aralamanıza yardımcı olabilir: “Bir başkasını dinlemek ve empati kurmak bize neler kazandırıyor?”

Terazi Burcu

Nedense bu aralar başkalarının sizden daha iyi olduğu yanılgısına kapılmış gidiyorsunuz. Elinizden gelenin en iyisini yaptıktan ve kendinize inandıktan sonra başaramayacağınız hiçbir şey yok.

Uplifers önerisi: Kendinizi başkalarıyla kıyaslamayı ve sadece kendinize odaklanmanız gerektiğini hatırlayın: “Özgüveninizi arttıracak 10 öneri: Başarana kadar numara yapın!”

Akrep Burcu

Sağlam adımlar atmak istemenizde yanlış bir durum olmamasına rağmen sürekli birilerinden onay bekleyerek zaman kaybediyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinize ve yaptığınız işlere güvenmeyi öğrenmelisiniz, siz elinizden geleni yaptığınız sürece başarılı işler ortaya koyabilirsiniz: “Onaylanmayı beklemiyorum; öyleyse varım!”

Yay Burcu

Kendinize bu aralar çok fazla sorumluluk yüklüyorsunuz, bu da çevrenizdeki kişilerin size daha fazla yüklenmesine sebep oluyor. Omuzlarınızdaki fazla yükten kurtulmak için doğru zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Bulunduğunuz pozisyon ve sosyal ilişkilerinize verdiğiniz önem nedeniyle kendinize gereğinden fazla sorumluluk yüklüyor olabilirsiniz: “Sorumluluk almadan önce sınırlarınızı belirleyin”

Oğlak Burcu

“Bu aralar iştahım çok açık…” diyorsunuz ama sanki altında başka bir şeyler var. Can sıkıntısından kendinizi yemeye vermiş olabilirsiniz. Duygularınıza kulak verin.

Uplifers önerisi: Gerçekten acıktığınızı hissetmek için mi bir şeyler yiyorsunuz yoksa altında farklı nedenler mi yatıyor?: “Mindful beslenme: Yemek ile farkındalığın buluştuğu nokta”

Kova Burcu

Hayatın sadece çiçekli yolları yok, zaman zaman ayağımıza taşlar takılabilir. Küçük engellerin sizi yıldırmasına izin vermeyin.

Uplifers önerisi: Zorlukların sizi vazgeçirmek için değil güçlü yanlarınızı keşfetmeniz için olduğuna inanabilirsiniz: “Başarıya ulaşmak için asla pes etmeyenlerden öğrenmeniz gereken 3 ders”

Balık Burcu

Mutluluk verici gelişmeler yakında. Belki yeni bir iş, belki yeni bir aşk, belki de yeni bir şehir… Değişikliklere hazırlıklı olun, kendinize yeni fırsatlara açın.

Uplifers önerisi: Karşınıza çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeyi deneyin: “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!