Günlük burç yorumları: 11 Ocak

11 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
11 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Önümüzdeki iki hafta boyunca yapacağınız ve kariyerinizle bağlantısı olan herhangi bir işte, olağanüstü bir başarı yakalayacaksınız.

Uplifers önerisi: Sadece yıldızlar sizin yanınızda olduğunda değil, her zaman potansiyelinizin farkında olup, kendi başarı hikayenizi yazabilmeniz için ilham verici yöntemler; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Boğa

Medya sektöründe çalışıyorsanız, bugünlerde gözünüzü açık tutun. Yeni bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Medya sektörü, her an gelişime ve değişime açık bir sektör. Elinize geçen fırsatları daha iyi değerlendirebilmek için, kendinizi sürekli yenilemeniz ve geliştirmenizde fayda var.

İkizler

Sizi maddi anlamda rahatlatacak gelişmeler olabilir. Düzenli gelirinizin dışında bir kaynaktan, elinize beklenmedik bir miktar para geçebilir.

Uplifers önerisi: Böyle sürprizler, her zaman karşınıza çıkmaz. Maddi özgürlüğünüzü sürdürülebilir hale getirmek için, bir miktar birikiminizin olması şart. Bugün önemsemediğiniz miktarlar bir araya geldiğinde, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hale dönüşebilir.

Yengeç

Yeni bir iş ortaklığı için elinize fırsat geçebilir. İş birliği konusundaki enerjiniz yüksek olacak, iyi değerlendirmeye bakın.

Uplifers önerisi: Yeni bir ortaklık kurmadan önce, beraber yapacağınız kişileri iyi tanımak ve kuralları baltan koymak; ileride karşılaşabileceğiniz sorunları daha kolay aşmanıza yardımcı olur.

Aslan

Amacınız, herkesin hedeflediği o işi almak ya da ikinci bir iş edinmekse, dileğiniz gerçek olmak üzere.

Uplifers önerisi: Eğer zamanınızı doğru planlar ve kendiniz için daha verimli çalışmanın yollarını keşfedebilirseniz, yapmak istediğiniz her işe yetişmeniz mümkün.

Başak

Eğer yalnızsanız, aşk sandığınızdan daha yakında olabilir. Özel biriyle tanışmak için yapmanız gereken tek şey, uzun zamandır ara verdiğiniz bir şeyle tekrar ilgilenmeye başlamak.

Uplifers önerisi: Aşk kapınızı tekrar çaldığında; karşınızdakini etkileyebilmek ve vazgeçilmez olmak için; “Baştan çıkarma sanatı

Terazi

Bütün ailenizin sevinçle karşılayacağı bir haber alabilirsiniz. Haberler ne olursa olsun, ailenize kutlama yapmak için bir neden verecek.

Uplifers önerisi: Daha keyifli bir kutlama için, mutfakta biraz vakit geçirmeniz şart. Alışverişinizi yapmadan önce, evde hazırlayabileceğiniz pratik kokteyl ve atıştırmalık tariflerine göz atmak isteyebilirsiniz.

Akrep

Yeni bir projeye başlamanız söz konusu. Önümüzdeki iki hafta boyunca, uzun zamandır uğraştığınız bir satış için mükemmel bir zaman. Pazarlık yapmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Alışveriş söz konusu olduğunda, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilmeniz için biraz pazarlık yapmaya ihtiyacınız olabilir. Pazarlık yaparken karşınızdakini daha kolay ikna edebilmek için, beden dilinizi biraz geliştirmek faydalı olabilir.

Yay

Maddi konularda bir dönüm noktasındasınız. Var olan gelir kaynaklarınız üzerinden ekstra para kazanmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Elinize geçen bu ekstra miktarı, değer verdiğiniz kişileri küçük hediyelerle sevindirmek için kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek, sizi de mutlu edecektir.

Oğlak

Kişisel hedeflerinizden birine ulaşmak için ihtiyacınız olan yardımı alacaksınız. Ufukta yeni bir başlangıç görünüyor.

Uplifers önerisi: Yeni bir başlangıç söz konusu olduğunda, temelinizi sağlam kurup hedeflerinize daha kolay ulaşabilmeniz için pratik Uplifers önerileri; “Yeni bir başlangıç yapın

Kova

Bugün mahremiyet ihtiyacınız güçlü olacak. Kendinizi dinlemek ve yalnız kalabilmek için, fazladan zaman yaratmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yalnız kaldığınızda, düşüncelerinizi doğru yönlendirerek; kendinizi daha iyi anlamanız ve  stresten kurtulabilmeniz mümkün. Don Joseph Goewey’in bu konuda geliştirdiği pratik clear button yöntemi için; “Zihnin gücü beyni yendi

Balık

Bugün medya sektöründe gözünüze kestirdiğiniz bir iş için adımlar atabilirsiniz. Bu iş, saygınlığınızı ve popülerliğinizi arttıracak bir fırsat olabilir.

Uplifers önerisi: Daha başarılı ve saygın bir kariyer, daha verimli bir iş hayatı için, sevdiğiniz işi yapmanız ve işinizin sizin için kişisel bir anlam taşıması çok önemli. Kariyer hedeflerinizi belirlerken, bu noktayı aklınızdan çıkarmayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!