Günlük burç yorumları: 10 Haziran

10 Haziran 2013 Günlük  Burç Yorumları
10 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde sevdiklerinizle yapacağınız duygusal konuşmalar, daha önce fark etmediğiniz derin hislerinizi meydana çıkarabilir.

Uplifers önerisi: Hislerinizin farkına varmak ve ilişkinizi sağlıklı şekilde sürdürebilmek için, samimi ve sıcak diyaloglara girmekten çekinmeyin. Daha fazlası için; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Boğa Burcu

Bugünlerde iş arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler oldukça verimli olacak. Ortaya çıkacak yeni fikirler, projelerinizi geliştirmenize yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: İş hayatında, hem kendi verimliliğinizi arttırmak hem de çevrenizdekilerin verimliliğini arttırabilmek için, önerilerimize bir göz atın; “Daha verimli çalışmanın yolları

İkizler Burcu

Bugün kendinizi finansal açılardan güvensiz hissedebilir ve daha olumlu hissetmek için atacağınız adımları düşünmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Finansal olanaklarınızı arttırmak ve daha özgür bir yaşam sürebilmek için, birikim yapmayı ihmal etmeyin. Daha hızlı para biriktirebilmek için; “Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu

Yengeç Burcu

Bugünlerde açığa çıkan fikirleriniz, cesaretinizi de arttırabilir. Güvendiğiniz fikirler için harekete geçmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebilmek için, size yol gösterecek bir plan yapmayı ihmal etmeyin. Daha sonraki adımlarınız içinse; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Aslan Burcu

Bugün, programınız ne kadar yoğun olursa olsun, kendinizi geçmişi düşünürken bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Geçmişi düşünmek ve olumlu anılarınızı yeniden gözünüzde canlandırmak, keyfinizi yerine getirecektir. Nostalji yapmayı ihmal etmeyin; “Keyfinizi hemen yerine getirecek 18 öneri

Başak Burcu

Bugünlerde, gezegenlerin de etkisiyle, arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Çevrenizdekiler sizinle vakit geçirmekten daha çok keyif alacak.

Uplifers önerisi: Sosyalleşmek, iletişim becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, keyifli vakit geçirmenize de yardımcı olur. Sosyal hayatınıza zaman ayırmayı ihmal etmeyin. “Mutluluk manifestosu

Terazi Burcu

Bugün, karşınızdakilerin fikirleri sizden ne kadar faklı olursa olsun, onları anlamakta zorlanmayacaksınız.

Uplifers önerisi: Karşınızdakileri daha iyi anlayabilmek için, empati yeteneğinizi geliştirin. Yardımcı olacak öneriler için; “Empati nedir, ne değildir?

Akrep Burcu

Bugünlerde tatil planlarınızı yaparken, hayal kurmaktan çekinmeyin. İhtiyacınız olan kaçış noktasını böylece bulabileceksiniz.

Uplifers önerisi: Tatil planlarınızı yapmaya başlamadan önce, ilham alabilmek için “Görsel Şölen” köşemize bir göz atın.

Yay Burcu

Bugünlerde hedefleriniz yolunda attığınız adımları yeniden gözden geçirmeniz yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşmak yolunda adımlar atarken, yolunuzdan şaşmamak için size ışık tutacak bir plan yapmayı ihmal etmeyin. Etkili bir plan yapabilmek için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Oğlak Burcu

Evden dışarı çıkın. Bugünlerde sosyalleşmek, yeni arkadaşlar kurmanızın yanı sıra, benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle tanışmanıza da yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Sosyal hayatınıza vakit ayırmak, farklı bakış açılarıyla tanışarak kendinizi geliştirmenize yardımcı olurken; çevrenizi geliştirmenizi ve sosyal becerilerinizi arttırmanızı da sağlar. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Kova Burcu

Bugün, iş anlaşmalarında gerginlik yükselebilir ya da iş arkadaşlarınız fikirlerinizi yeniden gözden geçirmenize neden olabilir.

Uplifers önerisi: Gerginliklerin önüne geçebilmek için, sakin olun ve soğukkanlılığınızı koruyun. Fikirleriniz konusunda esnek olmayı da ihmal etmeyin.

Balık Burcu

Bugünlerde, keyif aldığınız aktivitelere daha fazla zaman ayırmaya çalışın. Çabalarınız, özgüveninizi de arttırabilir.

Uplifers önerisi: Keyif aldığınız aktivitelere ve hobilerinize vakit ayırmak, benzer ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle vakit geçirmenizi de sağlar. Sosyalleşmeyi ihmal etmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!