Günlük burç yorumları: 1 Şubat

1 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Önümüzdeki altı hafta için Balık burcunda olacak Mars, bugünlerde; hayatınızdaki hareketliliğe rağmen kendi içinize dönmenize neden olacak.

Uplifers önerisi: Günlük hayatın temposundan uzaklaşmak ve kendi içinize dönmek; hayatınızın dengesini yeniden kurabilmenize yardımcı olacaktır. Yenilenebilmek ve daha iyi hissedebilmek için, yalnızlığınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Boğa

İş arkadaşlarınızla birlikte çalışmak ya da ortak projeler için oluşturmak için fırsatlar yaratmaya çalışın. Böylece Mars, sosyal hayatınızı renklendirebilir.

Uplifers önerisi: İş motivasyonuzu ve çalışma isteğinizi arttırabilmek için; günün büyük kısmını birlikte geçirdiğiniz iş arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişimi güçlendirin.

İkizler

Mars, işiniz için ihtiyacınız olan yaratıcılığı ve ilhamı sağlayacak. Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlarınızı uygulamak için harekete geçmeden önce bakmanızda fayda var; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yengeç

Yorgun hissettiğiniz günlerde, kendinizi rahatlatabilmek için yeni fikirler üretmeye çalışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gün içerisinde zaman zaman yorgun hissediyor ve canlanmaya ihtiyaç duyuyorsanız; “Gün boyu enerjik olabilmek için öneriler

Aslan

Şubat ayı, ortaklıklar konusundaki başarınızı arttıracak. Çevrenizden birini daha yakından tanıma fırsatı bulabilirseniz, uzun vadeli birliktelikler söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizin uyuştuğu ve beraber çalışmaktan keyif aldığınız kişileri daha yakından tanımaya çalışın. Karşınıza beklemediğiniz fırsatlar çıkabilir.

Başak

İş arkadaşlarınızla beraber çalışmanın yollarını arayın. Yaratıcı güçlerinizin birleşmesi, benzersiz projeler üretmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla beraber çalışmak, eğer birbirlerinizin fikirlerini desteklemeyi ve geliştirmeyi hedeflerseniz; iş başarınızın artmasına yardımcı olacaktır. İletişim becerinizi güçlendirin.

Terazi

İşinizle ilgili görev ve sorumluluklarınız artabileceğinden; güçlü kalabilmek için sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Daha sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirebilmenize ve korumanıza yardımcı olacak uygulamalar için; “Sağlıklı yaşam için mobil uygulamalar

Akrep

Bugünlerde, yarım bıraktığınız projelerinizi tamamlayabilmek için ihtiyacınız olan motivasyona tekrar kavuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmaların sonuçları, hedefler ve projeler hakkında konuşmanın, bunları gerçeğe dönüştürme ihtimalini azalttığı yönünde. Derek Sivers’ın konuyla ilgili ilham verici konuşması için; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Yay

Şubat ayı boyunca daha da sosyalleşeceksiniz. İlham veren diyaloglara girmek konusunda daha başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girdiğiniz ortamlarda daha çok fark edilmek ve kendinize olan güveninizi arttırabilmek için; “Özgüveninizi arttıracak 10 öneri

Oğlak

Birkaç hafta boyunca farklı yönlere çekilmeniz mümkün olabilir. İşleri kontrol altında tutabilirseniz, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Günlük hayatın karmaşasının sizi yıpratmasına izin vermeden, verimli ve dengeli bir hayat yaşayabilmenize yardımcı olabilecek öneriler için; “Zen huzuruna ulaşmak için 12 altın kural

Kova

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, çevrenizdekilerin ilgisini daha da çok çekebilirsiniz. Dikkatlerin üzerinizde olması hoşunuza gidecek.

Uplifers önerisi: İlginin üzerinizde olması, hedeflerinize ulaşmak için daha fazla fırsata sahip olmanızı sağlayabilir. Bu durumu en iyi şekilde değerlendirmeye bakın.

Balık

Zihinsel ve fiziksel enerjiniz artacak. Yeni başlangıçlar için uygun bir zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Enerjinizin yüksek olduğu zamanlardan en yüksek verimi alabilmek için, “Verimli bir günün infogramı

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!