Enerji her zaman kaynağına döner: Sonsuz olasılıklar evreninde yankılanan düşünceler

Hayat öyle enteresan bir yolculuk ki, kendimizi dönüştürdükçe çevremizi, dünyamızı da dönüştürürüz. Ve kuantum fiziği kuralları bu gerçeği çok sade bir dille açıklar. “Peki nasıl?” diye soranlarınız varsa… Gelin bunu nasıl başaracağımızı, duyguların bilinç haritasını ortaya çıkararak dünyamıza kazandıran ünlü psikiyatr David R. Hawkins’ten dinleyelim.

“Her düşünce, eylem, karar veya his hayatın birbirine kenetlenmiş, birbirini dengeleyen ve sürekli hareket eden enerji alanlarında girdap oluşturarak tüm zamanlar için kalıcı bir kayıt bırakır. Bu fikre ilk kapıldığımızda farkındalık göz korkutucu olabilir ancak hızlı gelişme için atlama tahtası haline gelir. 

Bu birbirine bağlanmış evrende, özel hayatımızdaki her gelişme herkes için dünyanın bütününün ilerleme kaydetmesine yol açar. İnsanlığın kollektif bilinç düzeyinde yüzdüğümüz için kattığımız her artı bize geri döner. Hayattan faydalanmak için gösterdiğimiz çabalarla müşterek kaldırma etkisine katkıda bulunuruz. Hayattan faydalanmak için yaptıklarımız, hepimiz hayat denen bütüne dahil olduğumuz için otomatik olarak hepimize fayda sağlar. Hayat biziz. “Senin için iyi olan benim için de iyidir” bilimsel bir gerçektir. 

Kişinin kendisine ve yaşayan her şeye karşı gösterdiği yalın nezaket, dönüştürücü kuvvetlerin en güçlüsüdür. Geri tepmez, dezavantajları yoktur ve hiçbir zaman kayıp ya da kedere yol açmaz. Kişinin kendi gerçek gücünü hiçbir şeye mal olmadan artırır…

“Armudun dibine düştüğü” ve “tencerenin yuvarlanıp kapağını bulduğu” bir evrende biz de koyverdiklerimizi kendimize çekeriz. Önceden tahmin edilmemiş sonuçlar doğabilir. Mesela asansörcüye nazik davranırız ve bir yıl sonra ıssız bir yolda hiç tanımadığımız bir yabancı bize yardım eder. Gözlemlenebilir bir “bu”, gözlemlenebilir bir “şu”ya sebep olmaz. Aslında bunun yerine güdü ya da davranıştaki bir değişim, daha sonra olumlu tepkilerin oluşması ihtimalini artıracak bir alanda hareket eder. İçsel görevimiz tıpkı canımız istediğinde para çekemediğimiz bir banka hesabına benzer. Birikimlerin tasarrufu, bu gücü gerisin geri hayatlarımıza salması bir kıvılcıma bakan incelikli bir enerji alanıyla belirlenir.”

Enerji her zaman kaynağına geri döner. Bilinçaltı zihin çalışmaları, kendimize yepyeni bir gerçeklik oluşturma yolunda en büyük yardımcımız. Çünkü bilinçaltımız inançlarımızı, hislerimizi, duygu ve düşüncelerimizi tutan, dolayısıyla yaydığımız tüm enerjiyi belirleyen en temel girdimiz.   

Seçerseniz Thetahealing tekniği bilinçaltı temizliği ve spiritüel yeteneklerimizi geliştirme alanında en hızlı ve en etkili yöntemlerden bir tanesi.. Sizler de Thetahealing yöntemiyle ilgili ayrıntılı bilgiye ve eğitimlerin içeriğine www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, her türlü sorunuz için benimle Instagram hesabımdan ve [email protected] mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Sevgiyle kalın…

Kaynaklar: Güce Karşı Kuvvet (Dr. David R Hawkins)

İlginizi çekebilir: Yeni başlangıçlara cesaretle adım atmanın yolu: Yaşam amacını keşfetmek

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam