Deneyim ve mutluluk vaat eden yılbaşı hediyesi önerileri

Henüz başladığımız Aralık ayı ile birlikte, yılbaşı hediyesi seçme telaşı da ufak ufak başladı. Herkes sevdiklerini en çok mutlu edecek hediyeyi aradığı bugünlerde, biz de sizin için alışılmışın dışında ve gerçek deneyimler vaat eden alternatif yeni yıl hediyelerinden oluşan bir öneri listesi hazırladık:

1.Londra’da yeni yıl partisi

Londra sokak partileriyle ünlü
Londra sokak partileriyle ünlü

Londra sadece 31 Aralık gecesinde değil, Aralık ayının 10’undan itibaren ışıl ışıl bir hale bürünüyor. Şehrin her yerini saran Noel pazarları, sokak konserleri ve ışık şovlarının yanı sıra, Londra’nın seçkin mekanlarında gerçekleştirilen yeni yıl partilerine ya da yeni yıla bir “Londoner” gibi girmek için Trafalgar Meydanı’ndaki sokak partilerine ya da Thames Nehri üzerindeki parti botlarında gerçekleştirilen eğlencelere katılmak mümkün. Sevdiğinize, tüm bu alternatifleri içeren tur paketleri armağan edebileceğiniz gibi, kendi yapacağınız bir organizasyonla kendi özel turunuzun rehberi de olabilirsiniz!

2.Urban Spinners gift card

Urban Spinners deneyimi
Urban Spinners deneyimi

Şehir hayatının temposu yüzünden spor yapamamaktan yakınan bir yakınınız mı var? Eğer böyle bir sevdiğiniz varsa onu  25 ila 40 dakikada tamamlanan cycling egzersizleri ile tanıştırmanın zamanı gelmiş demektir. Türkiye’nin önde gelen cycling stüdyolarından Urban Spinners’ın spor severlere sunduğu gift cardlar ile istediğiniz kadar ders satın alarak, hediye sahibine uygun bir program oluşturabilirsiniz.

3.Yachtweek Thaliand


Deniz ve tekne tutkunu bir sevdiğiniz varsa ve siz onu çok mutlu edecek bir armağanın peşindeyseniz, Tayland’da yapılan Thailand Yacht Week programına bir göz atmanızı öneriyoruz.  19 – 26 Aralık ve 27 Aralık – 3 Ocak haftalarında gerçekleşecek etkinlikler, muhteşem bir kapanış partisi ile son buluyor.

4.İstanbul’da şık bir otel kaçamağı

Aija Hotel
Aija Hotel

Boğazın tüm güzelliğini izlemenize imkan veren ya da İstanbul’un hip semtlerinde bohem bir keyif sunabilecek şık bir otel kaçamağı, sevgiliniz ya da eşinize verebileceğiniz harika bir yılbaşı hediyesi seçeneği olabilir. Bu kaçamak için önerilerimiz: Kanlıca’da bulunan A’ija Hotel ve Beyoğlu’nun renkli atmosferi ile bütünleşen tarihi Adahan İstanbul.

5.Bir yılbaşı hediyesi olarak doğa yürüyüşü

Yılbaşı hediyesi olarak doğa yürüyüşü? Fena fikir değil!
Yılbaşı hediyesi olarak doğa yürüyüşü? Fena fikir değil!

Yeni yıl hediyesi illa şık bir kutu içinde sunulacak diye bir kural elbette yok! Bu yeni yılda, sevdiklerinize doğayla baş başa dinamik bir deneyim yaşatmaya ne dersiniz? Bunun için doğa sporu organizasyonları ile uğraşan şirketlerle temasa geçebileceğiniz gibi, kendi araştırmalarınız sonucunda oluşturduğunuz programı uygulayabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

6.Jüs İstanbul detoks deneyimi

Jüs detoks deneyimi
Jüs detoks deneyimi

Bu yeni yılda sevdiklerinize “iyilik ve sağlık” armağan edebilirsiniz. Sevdiklerinize, Jüs İstanbul’un sunduğu soğuk preslenmiş sebze & meyve suları ile hazırlanan detoks paketlerinden armağan ederek, onların bilinçli beslenmeye ilk adımlarını atmalarını sağlayabilirsiniz.

7.Beymen’de yılbaşı alışverişi deneyimi

Beymen.com’un sunduğu yılbaşı hediye rehberi, farklı tarzlara ve beğenilere sahip sevdiklerinizi mutlu etme arayışınızda işinizi epey kolaylaştıracak. Seçeceğiniz yılbaşı hediyesi ister anneniz, ister eşiniz; ister en yakın arkadaşınız ister çalışanlarınız için olsun, çikolatadan, giyime; kozmetikten aksesuara kadar pek çok kategorinin bulunduğu yılbaşı hediye rehberini kullanarak, aradığınız hediyeyi kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca Beymen.com’dan satın aldığınız yılbaşı hediyelerinizi, dilerseniz Click & Collect seçeneği ile ürününüzü Beymen mağazalarından da teslim alabilirsiniz.

Yeni yıla mutluluk katan hediyeler Beymen'de!
Yeni yıla mutluluk katan hediyeler Beymen’de!

 

Bu yılbaşında sevdiklerinize deneyim ve mutluluğu bir arada sunan hediye öneri ile hazırladığımız bu yazımız, Beymen’in katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!