Columbia 3 özel ürünü ile Outdoor’un en prestijli ödülüne layık görüldü!

Açıkhava ve rahat giyimin öncü markası Columbia, Outdoor dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen Backpacker Dergisi Editor’s Choice yarışması tarafından 3 ayrı ödüle layık görüldü.

Outdoor ürünler konusunda dünya çapında bir otorite olan Backpacker dergisinin geleneksel Editor’s Choice ödüllerinin bu seneki yıldızı 3 ayrı ürünü ile Columbia oldu.

columbia ürün
Columbia Featherweight Hike

Backpacker Dergisi editörleri tarafından Utah eyaletinin Salt Lake City şehrinde 11 ödülün verildiği Outdoor Perakende ödülünü kazanan Columbia ürünleri; mucizevi yağmurluk tasarımı Outdry Extreme Diamond Shell , Featherweight Hike gömlek ve Columbia Sportswear çatısı altında yer alan Mountain Hardwear markasının 204 gram ağırlığı ile performans ve stilin eşsiz kombinasyonu olan AP pantolonu oldu.

Ödül alan ürünleri seçen Backpacker Dergisi editörleri konu ile ilgili olarak “Uzun süre ve günün her anında, şehirde ve outdoorda kullanılabilen paranın satın alabileceği en iyi outdoor pantolonunu bulduk.” açıklamasında bulundu. Editörler ödül alan Columbia Featherweight Hike gömlek için ise “bugüne kadar karşılaştığımız en hafif, ve full kapsamlı bir trekking gömleği” olarak tanımladı.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!