Cinsel hayatınıza renk getirecek en iyi mobil uygulamalar

Cinsel yaşam, mutlu birlikteliğin önemli parçalarından biri. Partnerler, birbirlerini tanıdıkça daha fazla yakınlaşarak ihtiyaçlarına karşılık verebiliyorlar. Ancak zaman zaman tüm çiftler farklı ve yeni bir şeyler denemek isteyebiliyorlar. Eğer siz de cinsel yaşamınıza renk katacak yenilikleri merak ediyorsanız illüstrasyonlu seks pozisyonlarından doğruluk mu cesaret mi oyununaerotik sorulardan cinsel oyunlara sonsuz seçenekleriyle çiftlere eğlenceli ve tutku dolu zamanlar sunmayı hedefleyen uygulamaları keşfedebilirsiniz. Partnerinizle yaşadığınız romantik anları daha heyecanlı kılacak, cinsel yaşamınızı hareketlendirecek mobil uygulamaları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

69 Positions

Yenilik mi arıyorsunuz? Ya da partnerinizle ilişkinizi biraz daha alevlendirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, yeni pozisyonlar denemek için heyecanlanan partnerler için her bir pozisyonu detaylı illustrasyonlarla sunan 69 Positions tam size göre. 

iPassion

Partnerinizin en seksi sırlarını bildiğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız evetse; emin misiniz? iPassion, partnerinizin arzularını keşfetmenize olanak sağlıyor ve partnerinizin onu heyecanlandıracak seksi ipuçlarını yakalamanızı sağlıyor. Saç şekli, sakal tarzı, özel kıyafetler… Cinsel hayatınızı renklendirmenize yardımcı olacak detayları iPassion sayesinde birlikte ortaya çıkarabilirsiniz.

Honi

Honi, sadece cinsel yaşamınıza değil neredeyse ilişkinizin birçok yönüne odaklanmayı hedefleyen uygulamalardan biri. Kama Sutra pozisyonlarından ilişki quizlerine, partnerinize göndereceğiniz özel mesajlardan önemli gün hatırlatıcılarına birçok fonksiyonu Honi’de bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca, romantik bir takvim oluşturarak özel anlar planlayabilirsiniz. Bizce keşfetmeye değer…

OhMiBod

OhMiBod, lüks, zevk ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Wifi özelliği ile vibratörle senkronize olarak titreşimleri kontrol ediyor. Özellikle uzak ilişkideki çiftler için cinselliği farklı bir boyuta taşımayı başarıyor.  Sohbet etme, mesajlaşma ve fotoğraf gönderme fonksiyonlarına da sahip olan bu uygulama, aynı zamanda orgazmları takip etmek için günlük oluşturma özelliği ile de ön plana çıkıyor.

Sexy Dice

İşleri biraz oyunlaştırmaya ne dersiniz? Pozisyon zarları kulağa tanık geliyor olabilir. Sexy Dice uygulamasını zarların daha lezzetli ve eğlenceli hali olarak düşünebilirsiniz. Sürprizlerle dolu deneyimler için kendinizi zarlara bırakabilirsiniz. Eğer, hoşlanmadığınız eylemler varsa zarlardan silerek daha keyif dolu hale getirebilir, uygulamayı kişiselleştirebilirsiniz.

Dirty Game

Bu uygulamanın mantığı oldukça basit; Doğruluk mu cesaret mi. Çoğumuzun bildiği üzere doğruluk ya da cesaret seçeneklerinden birini seçiyorsunuz ve cevap verecek kişinin cinsiyetini belirliyorsunuz. “Vücudunun en seksi bulduğun yeri neresi?” sorusundan “En az iki dakika boyunca öpüşmeye devam et.” eylemine heyecan verici seçenekleri Dirty Game ile deneyimleyebilirsiniz. Partnerinize romantik bir meydan okumaya hazırsanız, hemen deneyebilirsiniz.

Desire

Desire, birbirini ‘gerçekten’ tanımak için çiftler için biçilmiş kaftan. Bu uygulamayı ‘Doğruluk mu cesaret mi’nin ilerletilmiş versiyonu olarak da düşünebilirsiniz. Yumuşak bir öpücükle başlayıp cesaret dolu ateşli hamlelere kadar geniş bir yelpaze sunan Desire ile hem kendi arzularınızı ortaya çıkarabilir hem de partnerinizin karanlıkta kalmış yönlerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca seks puanları toplayabilir, bir sonraki aşamanın kilidini açabilirsiniz. Görevleri tamamlamaya hazırsanız, Desire’ı telefonunuza indirebilirsiniz.

Kindu

Biraz maceraya ne dersiniz? Kindu, çiftlerin ilişkilerini keşfetmelerine ve sanal bir kart destesi aracılığıyla yakınlık kurmalarına olanak tanıyor. Samimi sorular, erotik oyunlar ve isteklerle daha derin bir bağ kurmak için ateşli bir ortam oluşturuyor. Her kart, belli bir görevi ya da adımı içeriyor. Köpük banyosundan özel iç çamaşırlarına, romantik sorulardan açık iletişime iten eylemlere, sonsuz seçenekler Kindu’da.

Dirty Sex Games For Couples

Pozisyon zarları ile doğruluk ve cesaretin birleşimi gibi düşünebileceğiniz Dirty Sex Games For Couples, daha geniş seçenekler ve zorluk seviyesi sunan erotik bir uygulama. Dört farklı zorluk derecesi ile öpüşmeden ön sevişmeye, fantezilerden erotik dokunuşlara meydan okumalarla dolu şehvetli bir ortam fırsatı sunuyor.

iKamasutra Sex Positions Guide

Sanskritçe’de zevk anlamına gelen kama ve kitap anlamındaki sutra kelimelerinin birleşimi olan Kama Sutra, en öz tanımıyla zevkin kitabı demek. Bir döneme damga vurmuş, herkesin merakla okumak için can attığı bu kitabın kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz an tüm pozisyonlara ulaşabileceğiniz versiyonu harika bir fikir değil mi? iKamasutra‘da 9 farklı kategoride 100’ün üzerinde seks pozisyonu bulunuyor. Her pozisyonun detaylı açıklamaları da uygulamada yer alıyor. Ayrıca, kolaydan zora doğru sıralanmış hareketlerle ilerleme sürecinizi de gözlemleyebilmenize imkan tanıyor.

Pleasure Machine

Pleasure Machine uygulamasını bir çeşit erotik slot makinesi olarak düşünebilirsiniz. Döndür düğmesine basarak sonsuz olasılıklar evrenine girebilirsiniz. Masaj, öpüşme, dokunma ve benzeri eylemlerden birine çarkı çevirdiğinizde denk gelebilir; klasik, romantik, eğlenceli, vahşi veya esnek modlarından biri seçerek ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz zamanlayıcı da kurarak çarkı çevirmeye devam edebilirsiniz. Hız, tamamen size kalmış…

Spicer

İlişki soruları zorlaştığında sizce hangi seviyeye kadar cevap verebilirsiniz? Ya da erotizmde ne kadar ileri gidebilirsiniz? Farklı zorluk düzeylerini ve kategorileri seçebileceğiniz, erotik önerilerden cesur eylemlere, özel mesajlardan eğlenceli ipuçlarına birçok farklı deneyimi Spicer‘da bulabilir, romantizmin dozunu artırabilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Libido yükselten besinler ile cinsel isteğinizi artırın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!