Budokon Yoga Primary Series Workshop’una katılarak içinizdeki ‘Savaşçı Ruhun Yolu’nu açın

Son zamanlarda sağlıklı yaşam adı altında yapılan çalışmalar toplumun artık bu konu hakkında ne kadar bilinçlendiğini gösteriyor. Sağlıklı beslenme alternatifleri çoğalıyor, spor salonlarına katılım her geçen gün artıyor. Ancak bu noktada, bu katılım artışı bazı dezavantajları da beraberinde getiriyor. Aşırı yoğunluk, aktiviteleri sağlıklı bir şekilde öğrenmemizin önüne geçiyor. İşte bu noktada Bosomist, yeni nesil konsept spor merkezi olarak karşımıza çıkıyor. En sağlıklı öğrenmeyi sağlamak için kurslara katılımcı sayısını optimumda tutan ve dilerseniz birebir de ders alabileceğiniz, her seviyeye uygun workshop’larla kendinizi geliştirebileceğiniz yer olan Bosomist, hayallerinizdeki kompleks olmayı hedefliyor.

Yepyeni bir başlangıç için, 9 Nisan Cumartesi günü saat 11:00-13:30 arası Cemre Canset Bağan’la Bosomist’te Budokon Yoga Primary Series Workshop‘una davetlisiniz.  

Budokon Yoga, Hatha Yoga’nın temellerinin üzerine savaş sanatları uygulamalarıyla birlikte görkem, konsantrasyon, akışkanlık, güç ve yaratıcılığı; otantik bir ifadeyle ekliyor. Seri, dairesel rotasyonlar içeren geçiş bazlı bir akış ve akışın içinde bulunan güçlendirici dinamik pozlardan oluşmaktadır.

Budokon Yoga Nedir?

Budokon kelime anlamı ile “Savaşçı Ruhun Yolu” demektir. Hepimizin içindeki savaşçıyı hatırlayıp uyandırmanın bir biçimi; ışığın ve erdemin savaşçısının yoludur. Savaş sanatları, yaşam sanatları ve yoganın birliğinden oluşan Budokon; kişiye alanını tanıyıp savunması, hedef ve isteklerine ulaşmak için emin ve sağlam adımlar atması, hakkını koruması ve dik durması için ilham veren bir sistemdir. Gücünü sevgiden ve özden alan bir yapısı vardır.

Budokon Yoga pratiğinde, klasik Hatha yoga pozları, savaş sanatları pozları ile uyum içerisinde bir akışla sergilenir.

Bosomist’e hakkında bilgi sahibi olmak için Facebook, Twitter  ve Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Not: Workshop’a ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Kayıt ve detaylı bilgi almak için: 0212 263 49 91

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!