Bu kışın yenisi Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti

Kışın etkilerini daha yoğun hissetmeye başladığımız şu günlerde kış mevsiminin lezzetli meyvelerini tercih etmeye başladınız mı? Lezzetinin yanı sıra bereketi çağrıştırmasıyla da çok sevilen kış meyvesi narı yepyeni bir formda denemeye ne dersiniz?

Havaların yavaş yavaş soğuması ve kışın kendini göstermesiyle birlikte raflardaki yerini alan yepyeni lezzet Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, kışın sevilen meyvesi narın enfes aroması ile sınırlı bir süre için satışta.

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler, badem eşlik ediyor ve ortaya özgün bir tat çıkıyor.  Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, Hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!