Birbirinden renkli etkinliklerle ve Uplifers yazarlarımızın katılımıyla haftasonu ücretsiz Aşk Festivali ile aşkı her haliyle yaşayacaksınız

İstanbul bir kez daha aşkın ayı şubatta Aşk Festivali’ne hazırlanıyor, İstanbul’un en romantik pasajı, eski beyefendi ve hanımefendilerinin sevgi dolu anıları ile tekrar hayat buluyor! BUGECE ve Platformist ekipleri bir araya gelerek 13-14 Şubat tarihlerinde Beyoğlu’nun kalbinde Markiz Pasajı’nı “Sevgi Pasajı”na dönüştürüyor. İki gün boyunca sürecek olan alışveriş festivalinde birçok büyük marka ve lokal tasarımcılar ürünlerini sergileyecekler. Lokal ve yabancı ressamlar gün boyunca yaptıkları canlı resimleri satışa çıkartacaklar. Beyoğlu’ndaki sokak müzisyenlerinin de katılımıyla gün boyunca ziyaretçilere harika bir müzik ziyafeti sunulacak. Yaşam Atölyesi’nin kurucusu ve birçok sevgi temalı kitabın yazarı Aret Vartanyan Cumartesi 17.00’de ‘Sevgi Dolu Düşünceleri’ üzerine bir konuşma yapacak.

Pazar günü ise Uplifers ekibinden Tolga ve Yeliz “Power couple” konsepti ile Satenay ise ‘Çiçek mucizesi ile dişil şifa yöntemleri’ üzerine yapacakları konuşmalar ile Sevgi Pasajı’nı pozitif enerjileri ve düşünceleri ile bilgilendirecekler. Gün boyunca ziyaret edebileceğiniz Sevgi Pasajı’nda birbirinden keyifli, sıra dışı süprizler sizleri bekliyor olacak!  Uplifers yazarlarımızın yapacakları konuşmalar hakkında detaylı bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz:

 
Yeliz&Tolga-askintadinabak
Yeliz Rüzgar – V.Tolga Hancı
 

14 Şubat Pazar

Saat: 15.00-16.00

Yeliz Rüzgar- Tolga Hancı: Aşkın Tadına Bak

BBC’nin “İlahi Aşk ve Şifa” üzerine röportaj yaptığı, 10 yıldır USA ve Türkiye’de profesyonel anlamda Holistik Yaşam Koçluğu yapan, Kabala ve Sufizm çalışmalarıyla “Aşk ve Şifa” ya yeni bakış açıları katan Yeliz Rüzgar bir taraftan sevgililer gününde sevgilinize 7 dk.’da nasıl şifalı ve aşk dolu Raw Chocolate yapabileceğinizi anlatırken, bir taraftan da uluslararası kurumlara iletişim ve yüksek performans koçluğu yapan, zamanın çapkın, yakışıklı reklamcısı, drummer  V. Tolga Hancı her dakika kahkahalar atmanızı sağlayan esprili dili ile, ilişkilerde “Tatlı İletişim” yollarını bu sohbette sizinle paylaşacak.

Tolga ve Yeliz “Ben’den Biz’e, Biz’den Bir’e” isimli “power couple” konseptini, espirili bir dil ve gerçek hikayeler ile harmanlayarak 1 tam günlük ilişki workshop’u yapıyorlar.

14 Şubat Pazar

Saat: 16.00-17.00

Satenay Ünal: Çiçek mucizesi ile dişil şifa yöntemleri satenay unal_cicekterapisi (1)

Doğada nasıl dört mevsim yaşanıyorsa kadın bedeninde de 28 günlük döngümüzde dört mevsimi yaşıyoruz. Ne kadar dört mevsimimizi tanırsak ve bilirsek o kadar doğa ile ve kendi doğamızla uyumlanıyoruz.

28 günün içerisinde yaşadığımız sıkıntıları ise çiçek remedisi sayesinde kolayca atlatıyoruz. Çiçek remedileri, çiçeklerle insanların psikolojilerini eşleştirmeyi ve çiçek özlerinin şifasını kullanma temeline dayanır. 38 farklı çiçek kullanılır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. İlaç yerine geçmez ve 1 yaşından itibaren her yaşa uygundur. Hayvanlarda da kullanılır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!