İstanbul Maratonu: Bir hayalin peşinde Asya’dan Avrupa’ya koşalım mı?

Hayallerdir bizi sürükleyen; iyiliğin, güzelliğin, birlikteliğin peşinde… Daha ileri taşıyan, olmayana ulaştıran, olanla buluşturup kaynaştıran, uzakları yakınlaştırandır hayal. En olmadık gibi görüneni olduran, geleceğe umutla baktırandır.

Hayaller kurulur, hayaller gerçekleştirilir ama tek başına olmaz, olamaz, olmamalıdır.

Destek gerekir, omuzda bir el gerekir, inanmak, peşi sıra koşmak, bugün olanı geleceğe taşımak, geçmişe bakıp tatlı tatlı gülümsemek gerekir.

Bir genç düşünün ki henüz 17 yaşında. Yaşından büyük hayalleri var. Çok zenginmişçesine, başka hiçbir şey yapmayıp da ihtiyacı olanlarla yaşayacak, her daim onların yanında olacakmışçasına dolu dolu, bitmez bir enerjiye sahip.

Ve yine düşünün ki o genç, henüz 19 yaşındayken gidiyor bir gün hayallerini miras bırakarak. Mirası ile yaşasın diye çalışıyor ona inananlar. Bir umudun peşindeler hep birlikte, başka başka gençlerin de pek çok umudu dile gelebilsin, hayatımıza sızsın, içimize işlesin diye.

Gelin, hep birlikte daha da güçlenelim, düşlere güç verelim, gençlerin yollarını aydınlatalım.

İstanbul Maratonu’nda bu yıl ALİKEV için koşuyorum
kvnc 9 kasım
Bu sene İstanbul Maratonu’nda adımlarımı ALİKEV için atıp gençlerin farkında olduğumuzu hissettirmeye çalışacağım.

İstanbul Maratonu’nda ALİKEV için atacağım adımlarımı. Ve sizlerden gelen her destekle geleceğe olan inancım biraz daha, biraz daha artacak.

İlgili yazı: İstanbul Maratonu: İyilik peşinde, güle oynaya

Tek yapmanız gereken linke tıklamak ve içinizden gelen bağışı yapmak. Rakamın hiç önemi yok, önemli olan gençlere, onların farkında olduğumuzu hissettirmek.

Çok teşekkürler şimdiden.

Hayaliniz, umudunuz, seveniniz, sevginiz bol olsun…

Kıvanç Ergun Koşucu
Kıvanç Ergun bugün bisikletin tepesinde, yarın ormanda çamurun içinde… Harekete, iyilik peşinde koşmaya doyamıyor, başkalarına çılgınca gelen şeyleri yapmaktan inanılmaz keyif alıyor. İflah olmaz ... Devam