26 Nisan’da şehrin ortasında ama şehirden uzak bir gün: Day Off

“Sadece bir günlüğüne de olsa bir ara vermem, nefes almam lazım” diyorsanız, hem bedeniniz hem ruhunuz için mükemmel bir “nefes molası” önerimiz var.

Sağlıklı yaşamın kolaylıkla yaşam tarzı haline getirebileceğinin yollarını gösteren MindBody Festival‘le her şeyin paylaşımlı, herkesin yaratıcı olduğu Kolektif House birleşiyor ve ortaya ‘Day Off’ çıkıyor. “Day Off” için; yaşamın hızla aktığı, koşuşturma ve telaş içinde geçen günlere ‘dur’ diyerek, bir “nefes” alma günü diyebiliriz.

“Day Off”un içeriği, bedensel ve zihinsel bir “bahar temizliği” arayanlar için oldukça doyurucu. Yoga, meditasyon, kapoera, dans ile rahatlayabilir, sağlıklı yaşam üzerine seminer ve atölyelere katılabilirsiniz. Taze ve sağlıklı yemeklerle beslenebilir, tasarım standlarından alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik ‘Day Off’, Pazar günü sakinliğine yakışır müzikler dinleyip yeni insanlarla tanışmak için de birebir fırsatlar sunuyor.

Hayattan bir ‘mola’ almak isteyen Uplifers okuyucularına 26 Nisan Pazar günü, Kolektif House’un Day Off programını kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

day off metiniçi

İşte program akışı:

9:00-10:30: Stephanie Sayegh ile, Bahar Temizliği Vinyasa Yoga ve Pranayama
11:00-13:00: Berk Zaloğlu ile Capoeira’ya giriş
13:30-15:00: Mey Elbi ile Soft Vinyasa Yoga ters duruşlar
15:30-17:00: Özgecan Tapa ila Yoga Trance Dans

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!