Yılın son koşularında buluşalım

Hiç gece koşusu yapmış mıydınız?
Yılın son koşularında buluşalım
Longest Night / Run or Ride’da koşacak olanlar start verilmesini beklerken

Benden söylemesi; bu fırsat kaçmaz. 19 Aralık gecesi taytınızı, koşuya uygun montunuzu geçirin üzerinize, şapkanız başınızda, kafa lambanız da onun üzerinde olsun yeter. Bir de ışıklı, cici oyuncaklarınızı unutmayın sakın çünkü Taşdelen Ormanı’nı aydınlatmaya gidiyoruz. Gece, orman ve mesafe sizi korkutmasın. Parkurlar arasında 8 km seçeneği de var. Olmadı yürürsünüz, maksat o deneyimi yaşamak. Finish’te müzik var, sürpriz eğlenceler var, keyif var, ateş başında bol sohbet var. Koşmak zorunda değilsiniz, dilerseniz bisikletinizle de katılabilirsiniz geceye.

Ben daha önce 2 kere katıldım bu koşuya; yazılarım şurada ve şurada.

Longest Night / Run or Ride kaydınızı tamamlamak için hemen tıklayın.

Belgrad Ormanı’nı Adım Adım kat edelim
Yılın son koşularında buluşalım
Adım Adım koşusu 5 Aralık’ta Belgrad Ormanı’nda

5 Aralık’ta Belgrad Ormanı’nda AA Koşu var. 6 km’lik Neşet Suyu Parkuru ’nu tamamlarken bir yandan da diğer katılımcılar ve en önemlisi kendinizle yarışabilir, sabah sabah bol oksijene doyup, günün geri kalanını zinde bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer bugüne kadar bir göğüs numarası almadıysanız, hemen almak için tıklayın.

Geyiklerle yarışmaya davetlisiniz
Yılın son koşularında buluşalım
Geyik koşularında zorlu parkurlar bulunuyor

13 Aralık’ta yine Belgrad Ormanı’nda, farklı bir parkurda; Geyik Koşusu’ndayız. Zorluklardan hoşlanan, “Kütüğün üzerinden atlar, gerekirse çamura bulanmaktan keyif almayı beceririm” diyorsanız, bu yarış tam size göre. Detaylar şurada. Dilerseniz yarışa çocuğunuzla birlikte katılabilir, Bambi Parkuru’nda koşarken ona destek olabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Dünyayı değiştirmek ister misiniz?

Soğuk havalarda nasıl koşu yapabiliriz?

Haydi, iyilik peşinde koşalım

Kıvanç Ergun Koşucu
Kıvanç Ergun bugün bisikletin tepesinde, yarın ormanda çamurun içinde… Harekete, iyilik peşinde koşmaya doyamıyor, başkalarına çılgınca gelen şeyleri yapmaktan inanılmaz keyif alıyor. İflah olmaz ... Devam