Yeni başlayanlar için 4 basit tantrik seks tüyosu

Tantrik seks neredeyse bir efsane gibi kulaktan kulağa yayılıyor. Oysa onun da kendine has kuralları ve yöntemleri var. Tantrik seksi tam anlamıyla çözmek uzun zaman alsa da Uplifers olarak bu deneyimi merak edenler için birkaç öneri derledik:

1. Göz göze gelin ve derin nefes alın

Göz teması kurmak ve aynı hızda nefes alıp vermek, çiftler arasında derin bir iletişim kanalı oluşturur. Öyle ki kalbinizin tüm derinliklerine kadar açılmasını sağlar. Böylelikle eşinizle yaşadığınız paylaşım çok daha derin olur, vücudunuzun ve ruhunuzun her bir noktasını paylaşmaya hazır hale gelirsiniz. Bu aynı zamanda çok daha yoğun bir cinsel enerji de ortaya çıkarır.

2. Gözlerinizi açık tutun

Gözlerinizi açık tutmak, kendinizi karşınızdakine tümüyle açmanızı sağlar, daha önce görmediğiniz şeyleri fark etmenizi sağlar. Ayrıca gözlerinizi açık tutmak, yaşadığınız bu cinsel deneyime daha tutkuyla yaklaşmanıza da yardımcı olur. Karşınızdaki kişi üzerinde çok daha aşk dolu bir etki bırakabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için 4 basit tantrik seks tüyosu
Göz teması kurmak ve aynı hızda nefes alıp vermek, çiftler arasında derin bir iletişim kanalı oluşturur.

3. Ağırdan alın

İnsanlar genellikle orgazm olmak için acele etme eğilimindedir. Oysa ağırdan almak her iki tarafın da daha çok zevk almasını sağlar. Yaşadığınız anın tadını çıkarın, yaptığınız her şeyin bilincinde olun ve o uyarılma hissini olabildiğince uzun süre elde tutmaya çalışın. Bunu başarmak zaman alabilir.

4. Birbirinize masaj yapın

Seks öncesinde ve sonrasında birbirinize masaj yapın. Bu hem karşınızdakine verdiğiniz değeri gösterir hem de rahatlamanıza, enerjinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Kaynak:
Higher Perspectives

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!