Yatakta özgüven için 14 ipucu

Yatakta kendinize güvenmiyor musunuz? Fiziksel görünümünüzü ya da performansınızı yetersiz mi buluyorsunuz? Çok fazla düşünmeyin, çünkü araştırmaların çoğu performansınızı düşüren asıl etkenin, bunlar üzerinde çok fazla düşünmek olduğuna işaret ediyor. Uplifers olarak size önerimiz, takıntılarınızı bir kenara bırakıp cinsel özgüveninizi geri kazanmak için femita.com tarafından derlenen ipuçlarına göz atmanız.

1. Her ne kadar kulağa klasik gelse de, cinsel uyumun sırrı, partnerler arasındaki iletişimde saklı. Karşınızdakinin zevk aldığı ya da hoşlanmadığı şeyleri öğrenmeye çalışın. Emin olun, birbirinizi tatmin etmeniz kolaylaşacak.

2. Vücudunuzla barışın. Kendinizi sizden daha fit ya da çekici kişilerle kıyaslamak yerine, vücudunuzun sevdiğiniz yönlerine odaklanın.

3. Kimsenin mükemmel olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Sonuçta karşınızdaki de dört dörtlük değil!

4. Temiz ve huzur verici bir ortam yaratmak her zaman işe yarar. Temiz çarşaflar ve güzel kokulardan yardım alarak ortamdaki romantizmi de arttırın.

5. Partnerinize karşı sabırlı ve pozitif olun. Hoşunuza gitmeyen bir şeyler varsa, tatlı dilinizi kullanın.

6. Temiz ve bakımlı olmaya özen gösterin. Bu kendinize olan güveninizi sandığınızdan daha çok arttıracaktır.

7. Erkekler selülitlerinizi ya da göbeğinizi, sizin kadar dert etmiyor. Fiziksel görünümünüzü takıntı haline getirmeyin.

Yatakta Özgüvenli Hissetmek İçin İpuçları
Yatakta Özgüvenli Hissetmek İçin İpuçları

8. Yeterince tatmin olamadıysanız, dert etmeyin. Ne de olsa bugünün yarını da var, birbirinizi tanıdıkça beklentilerinizi karşılamayı öğreneceksiniz.

9. İç çamaşırlarınıza özen gösterin. Sizi çekici gösterecek iç çamaşırları, aynı zamanda daha çekici hissettirecektir.

10. Mumlardan yardım alın.

11. Yatakta kendinizi özgür bırakmanız, partnerinizi de motive edecek ve heyecanlandıracaktır. Rahat olun, keyfini çıkarın.

12. Evde çıplak gezmek, bedeninizle ilişkinizi güçlendirir. Arada bir deneyin.

13. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek istiyorsanız, bunun için çaba gösterin. Spor yapın, diyete başlayın, bakımlı olun.

14. Yoga, bedeninizi keşfetmek ve performansınızı arttırmak için mükemmel bir aktivitedir. Deneyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!