Tutulmaya az kaldı: Ocak ayındaki hedeflerinizi gözden geçirme ve seçim yapma zamanı

Göz açıp kapayıncaya kadar geçecek olan yaz mevsimine başladık, yazın sıcağını, yağmurunu, sarsıntılarını hem küresel hem de fani hayatlarımızda deneyimleyeceğimiz bir yaz sezonu içindeyiz. Güneş ve Ay tutulmalarına çok az kaldı, onun etkilerini bir sonraki yazımda sizlere aktaracağım. Ancak tutulma öncesinde kendimizi resetlememiz, daha önce almış olduğumuz kararları tekrar bir gözden geçirme vakti…

Haziran yılın ortası oluyor; acaba 2019 başında ne kararlar aldık, hedeflerimiz nelerdi? Ne uyguladık? Sonuçlarına bakarak yılın ikinci yarısına hem zihinsel, hem bedensel, hem de ruhsal bir çalışma yaparak, bize hizmet etmeyen ne varsa -kişi, bağımlılık, eşya- tamamını serbest bırakmalıyız, çünkü gökyüzü bu hafta Dolunay enerjisinde ve Dolunay zamanları tamamlanma, bırakma özgürleşme enerjisi taşır.

Bu hafta ve öbür hafta kendimizle biraz zaman geçirelim, içimizdeki en iyi beni çıkarabilmemiz için sizlere aşağıda önereceğim çalışmayı yapabilirsiniz.

  • Öncelikle eğer ajanda tuttuysanız yılbaşında hangi dilekleri tutmuş, kendinize hangi hedefleri koymuştunuz?
  • Yazmadıysanız gözlerinizi kapatın ve zaman tünelinde Ocak ayının ilk gününe gidin… Nasıl sevinçli, umut ve merakla dolusunuz değil mi? Peki ya gerçekleştirmek istedikleriniz?
  • Hatırlayın ve bir kenara yazın; başlık 1 Ocak 2019 olsun, sonra çalışma yapacağınız tarihi atın: Haziran 2019.
  • Şimdiye odaklanın, kağıdın bir tarafında Ocak, diğer tarafına Haziran yazarak, gerçekleştirdiklerinizi, maddi, manevi kazançlarınızı hepsini madde madde yazın.
  • Kendinize sorun hangi sizle devam etmek, ilerlemek istiyorsunuz? Ocak ayındaki mi, Haziran ayındaki mi?
  • Düşünün kendinize karşı dürüst olun. Hedeflerinizin gerçekleşmesine engel teşkil eden duygu ve düşüncelerinizi bir başka kağıda tekrar yazın, bunları okuyup fark ettikten sonra hepsini serbest bırakmaya niyet ederek kağıdı yakın, küllerini akan suya bırakın.

Dolunay’ın enerjisi yüksek, aynı zamanda farkındalık ve kendisini gerçekleştirmek isteyenlere de Fatma Ananın Eli enerjisiyle de destek veriyor, o halde sevgiyle serbest bırakın. Neden mi? Boşalan yerlere sizin en yüksek hayrınıza olan enerjileri evren doldursun diye… Güneş Tutulması yeni başlangıçları simgelediğinden, tutulma öncesi bu çalışmaları sindire sindire yapmak, gölgelerimizle barışarak onu Dolunay ışığında arındırmamız mümkün…

Nasa’nın yapmış olduğu bilimsel araştırmalarda asteroidlerin bileşiminin aynısının insan yapısında mevcut olduğu tespit edilmiş. Hepimiz yıldız tozuyuz!

Aşağıda olan yukarıda olan gibidir, yukarıda olan da aşağıda olan gibidir, ve birlikte tek bir şeyin mucizesini gerçekleştirirler.” Yüzyıllar öncesine dayanan Hermetik Zümrüt Tabletlerinden yola çıkarsak, gökyüzü bizim gerçek yuvamız, Dünya ise şimdiki yerleşkemizdir. Astroterapist olarak görevim gökyüzü enerjisini okuyarak, danışanın sorunlarına çözüm bulup kişisel gelişimine aracı olmaktır.

Etrafımızdaki her yaratılanın ve bizzat kendinizin varoluşun bir mucizesi olduğunu hatırlamanız ve kendinizi yüzde yüz gerçekleştirmenin mümkün olduğu bilgisini zihninize kayıt ederek yazı keyifle ve coşkuyla geçirmeniz dileğiyle…

İlginizi çekebilir: Yeni yılda yeni bir başlangıç: “2018: Dersimi aldım, 2019: Hazırım”

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam