Tom Ford 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyon makyajını ‘Defile Makyajı’ adıyla lanse ediyor

Tom Ford 2016 Bahar/Yaz Koleksiyon makyajını “Defile Makyajı” adıyla lanse ederken; koleksiyon ilhamını kendi Giyim Koleksiyonundan alıyor. (Tom Ford 2016 İlkbahar/Yaz Bayan Giyim Koleksiyonu)

Koleksiyon Bay Tom Ford’un eşsiz bakış açısı ve vizyonunu yansıtıyor. Podyumdaki renklerin hikayesini anlatıyor. Limited edition koleksiyonunda yer alan süet nude tonları ile zıt pembe tonları; Brow Sculptor ve Waterproof Extreme Maskara’yı cüretkar şekilde gözler önüne seriyor.

Koleksiyondan ilham alınarak, ışıltılı gözler ve parlak bitişli dudaklar sizlerin beğenisine sunuluyor. Yeni Patent Finish Lip Color ile sıcak kiraz tonlarından koyu morlara uzanan renk seçenekleriyle davetkar dudaklar ortaya çıkıyor. High Definition Eye Liner, özel ultra pigmentli formülü ve kremsi yapısı ile metalik tonlar gözleri belirginleştiriyor.

TOM FORD PATENT FINISH LIP COLORtom ford ruj

Yeni lip color teknolojisi, dudakları renklendirirken ultra parlak bir görünüm veriyor. Yenilikçi, kolay kullanılan, sünger uçlu teknolojisi ile mükemmel renkler uzun süre parlak bir görünümde kalıcılığını koruyor. Hafif, yapışıklık hissiyatı yaratmayan formülü ile parlak vişne tonlarından, böğürtlen tonlarına geniş bir renk skalası sunuluyor.

TOM FORD HIGH DEFINITION EYE LINER

Altı farklı renk tonunda sunulan mekanik göz kalemi ile tek bir seferde, zahmetsizce, baştan çıkarıcı bakışlara sahip olun. Bulaşmayan, kalıcı yapısı ile bir profesyonel kadar mükemmel uygulama sağlayın. Dramatik bakışlara sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

TOM FORD CREAM COLOR FOR EYEScream color for eyes

Yeni ultra pigmentli eye shadow güneşi yansıtan sarı tonlarından okyanus mavilerine kadar farklı renk tonları ile gözlerinizi aydınlatır ve ışıldamanızı sağlar. Kremsi yapısı, göz kapağınızla bütünleşerek akma ve bulaşmaya izin vermez.

TOM FORD LIP COLOR SHINE IN SS16

Soya tohumu, brezilya muru muru yağı ve papatya yağı le zenginleştirilmiş özel formülü dudakları nemlendirirken, ışık saçan bir parlaklık verir. Yeni sınırlı sayıda üretilen Lip Color Shine 2016 İlkbahar – Yaz koleksiyonu parlak süet tonlarından, nude gölge tonlarına kadar geniş bir yelpazede beğeniye sunuluyor.

TOM FORD SHADE AND ILLUMINATE

Tom Ford için güzelliğin ilk adımı yüzünüzün mimarisini anlamak ve mükemmel dengeyi sağlamak. Shade and Illuminate, belirginleştirme ve gölgelendirmenin eşsiz bir düeti. Kontürleme ve gölgelendirmeyi zahmetsiz bir hale getiriyor. 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonunda yeni “Lavish Pink” tonu, mükemmel bir görünüme sahip olmanız için beğeniye sunuluyor.

TOM FORD BROW SCULPTOR

Tom Ford Brow Sculptor belirgin ve keskin bir bakışa sahip olmak için mutlaka edinilmesi gereken Tom Ford eserlerinden biri. Belirginleştirmeyi basit hale getiren çift taraflı kaş kiti, kullanım kolaylığı sağlıyor. Yumuşak yapısı kolay uygulama sağlarken, diğer tarafındaki fırçası kaşlarınızı şekillendiriyor.

Beymen Zorlu ve Harvey Nichols mağazalarında…

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!