The Last Round spor salonu ay sonuna kadar tacizle mücadele için en iyi savunma sanatlarını kadınlara ücretsiz aktarıyor

Kadına şiddet, duymasak bile her gün yaşandığını bildiğimiz, Türkiye’nin en üzücü gerçeklerinden biri. Sürekli yapılan protestolar, karşı çıkmalar, korunma talepleri, duyurulmaya çalışan sesler…

‘İnsanları değiştiremeyeceğimizi biliyoruz ama kadınların daha fazla saklanmasına artık dayanamıyoruz. Cumartesi günü yaşanan ve sosyal medyada binlerce insanlara ulaşan darp konusu, çok yakınımızdakilere yapıldı. Her gün konuştuğumuz, sevdiğimiz kadınlara. Kadına şiddetin ciddiyetini anlamak için buna gerek yoktu aslında ama bu olayın üzerine en iyi olduğumuz konuyu tekrar gündeme getirmek istedik: Kadınlar, kendinizi koruyun!’ Bu sözler The Last Round eğitmenlerine ait.

The Last Round spor salonu
WingChun,boks ve escrima gibi sokakta kullanabileceğiniz en iyi savunma sanatları The Last Round spor salonunda kadınlara ücretsiz aktarılıyor.

Baranok, Cumartesi günü yaşanan üzücü taciz olayından sonra bir karar alarak WingChun,boks ve escrima gibi sokakta kullanabileceğiniz en iyi savunma sanatlarını ayın sonuna kadar ücretsiz olarak kadınlara aktaracağını duyurdu. Çünkü kadının değerini beyinlere geri kazımak için uğraşırken, kadınlarımızın kendini çok iyi koruması gerektiğine inanıyor.

The Last Round’la ilgili tüm bilgilere Facebook’tan, Instagram’dan ve web siteleri thelastround.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!