Sosyal yemek deneyimi ve eğlence birleşince: So Friday

Günlük yaşamın stresi, iş hayatı koşuşturmacası, yoğunluk derken nefes almaya ve rahatlamaya ihtiyaç duyuyoruz. Bunun da en güzel yolu sevdikleriniz ve çevrenizi sarmalayan yeni insanlarla birlikte sosyalleşmek. Yeni insanlarla tanışmak, ilk defa tanıştığınız insanlarla farklı konu başlıkları altında sohbetler etmek hem ruhen besleyici verici hem de keyif verici. Eğer siz de böyle düşünüyor ve tüm yorgunluğunuzu tek bir gecede atmak istiyorsanız sizin için harika bir etkinlik önerimiz var!

12 Mayıs Cuma akşamı Gravite’de sizleri hem lezzet dolu bir etkinlik bekliyor. Aş ekibinin mutfağa girdiği, Gravite’nin ise geceye özel tasarladığı kokteyllerinin tüm gece boyunca yemeklerinize eşlik edeceği bu etkinlik 19.00-2.00 arasında gerçekleşecek.

Aş & Gravite’nin düzenlediği So Friday 12 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Yemek yapmanın, basit bir eylem olmaktan çıktığı günümüzde Aş, yemek ve yemeğe eşlik eden her şeyi sosyal yaşamın merkezine oturtuyor ve sizi bu merkezin çevresinde toplamak için konsept etkinlikler, festivaller, tadım faaliyetleri ve pop-up kurguları yaratarak misafirleri için yeni hikayeler yaratmayı amaçlıyor. Aş, bu hikayeleri tasarlarken mutfağında sadece şeflere değil, tasarımcılara, sanatçılara, kurumsal çalışanlara, müzisyenlere kısacası yemek yapmayı, yemeyi ve paylaşmayı seven herkese yer veriyor.

Bu felsefeyle düzenlediği etkinliklere anlam ve zenginlik katan Aş’ın So Friday’e özel hazırladığı reçeteler ise 19.00-22.00 arasında açık büfe şeklinde servis edilecek.

Gravite / Teşvikiye

Gravite’nin geceye özel hazırladığı G Point, Blood is not Lemonade, She’s Got the Jack, Şirine’nin Çatalı isimli kokteylleri gecenin ne kadar eğlenceli geçeceğini haber verir nitelikte.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için etkinliğin Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!