Sadece fiziksel bedenden ibaret değilsiniz: Enerji bedeninizle tanışın

Tesla, “Evrenin sırrını keşfetmek istiyorsanız ona enerji, frekans ve titreşim cinsinden bakmalısınız” demişti. Ancak, birçoğumuz sadece fiziksel bir gerçeklik içinde yaşadığımızı düşünürüz. Gerçeklik görünen (fiziksel) ve görünmeyen (enerji) olmak üzere iki bölümden oluşur. Aynı şekilde bedenimiz de sadece fiziksel bedenden ibaret değildir. Bir de enerji bedenimiz vardır.

Fiziksel bedene iyi bakmadığımızda nasıl rahatsızlanırsak, enerji bedenimiz de onunla ilgilenmediğimizde blokajlarla tıkanır. Bu blokajlar, yaşamımızda ilerleyemememizin ana sebebidir.

  • Başarılı olamamak
  • Başladığınız işi bitirememek 
  • Güvensizlik duyup geri çekilmek
  • Parasızlık
  • Aşk ilişkilerinde sorunlar yaşamak

Yaşamınızda bu sorunlarla sıklıkla karşılaşıyor ancak nasıl baş edeceğinizi bilemiyorsanız sebebi enerji bedeninizin ilginize ihtiyacı olmasıdır.

Aşağıda sizinle paylaştığım videoda, belki de bugüne kadar hiç fark etmediğiniz bazı önemli gerçeklerle tanıştırıyorum sizi. Yaşamınızda yepyeni kapılar açmasını dilerim.

Beğenirseniz enerji serisi altındaki tüm videolarımı izlemenizi öneririm ve lütfen kanalıma abone olmayı unutmayın.

Özel olarak hazırladığım bu “Enerji ile Tanış” video serisi, 8 haftalık Online Kendimle Bağlantı kişisel dönüşüm programımın sadece ilk haftasından bir parça. 8 hafta boyunca tüm yaşamınızın her alanına birlikte ışık tutuyoruz. Her adımda yanınızdayım! Yeni dönem çok yakında açılıyor. Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için lütfen [email protected] adresime mesaj atın.

Enerji Bedeninle Tanışıyor Musun? (Yeni Başlayanlar için Enerji)

Kendimle bağlantı – 8 haftalık online kişisel dönüşüm programı

Kendisi ile bağlantısı güçlü insan yaratıcı, huzurlu ve dengeli bir yaşam kurabilir ve böyle bir yaşamı sürdürebilir. Ayrıca, diğer insanlarla olan iletişiminde başarılı ve yapıcı bir tavır geliştirebilir. Bu programda, çakra sistemi, iletişim, hareket, meditasyon, nefes, yaratıcılığınızı etkili şekilde geliştirecek özel çalışmalar ve mindfulness (bilinçli farkındalık) aracılığıyla katılımcıların kendi doğalarını tanımaları ve kendilerini etkin şekilde ifade edebilmeleri amaçlanmıştır.

Programın niyeti katılımcılara kendi yaşamlarının biricik yaratıcıları olduklarını hatırlatmak, şefkat dolu bir yaşam için ihtiyaç duydukları ilham ve araçları onlarla paylaşmaktır. Yaşamının sorumluluğunu alan, kendi duygu, düşünce ve ihtiyaçlarının farkında ve isteklerini yürekten ifade edebilen özgür bireylere dönüşmelerine katkı sağlamaktır. Bu yolda, tüm desteğimle yanınızda olacağımdan emin olabilirsiniz! Birlikte başaracağız. Gerçekleşmeyen hayal kalmasın artık! Ayrıca program sonunda her katılımcıya kişiye özel çakra analizi hediye.

Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için lütfen [email protected] adresime mesaj atın.

İlginizi çekebilir: Yaşam değiştiren gerçekler: Enerji, gelecek ve sonsuz olasılıklar

Diğdem Girici Yoga Eğitmeni
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam