Pandora’dan sevginin eşsizliğini anlatan anlamlı hediyeler

Pandora, bu yıl da Sevgililer Günü’nü yalnızca bir gün değil her gün kutlamak için aşkın ölümsüz hissini koruyacan harika parçalar sunuyor. Özel birisine duyulan sevgiyi temsil eden parçalar, sıcaklık ve sevgiyi yansıtan şık charmlar ve çok daha fazlasıyla Pandora, bu özel günde kalpleri sevgiyle dolduran mücevherlerle bizleri buluşturuyor.

Pandora’nın ikonik kalbi, bu kez renk değiştiren bir formda

Sevgililer Günü’nde kalpler ısınıyor ve renk değiştirerek bir sevgi mesajı yolluyor. Yalnızca parlak kırmızı bir kalp gibi görünse de oda sıcaklığında (20-25ºC) bu kalp charm kırmızıyken, sıcaklık arttıkça (36ºC üzeri) pembe rengine dönüşüP, bir yüzünde “I♥U” diğer yüzünde ise “ALWAYS” yazan gizli mesajla Sevgililer Günü için anlamlı bir hediyeye dönüşüyor.

İkonik yılan zinciri desenli kolye bu kez kalp şeklinde klips ile yorumlandı

Bu Sevgililer Günü’nde ikonik yılan zinciri kolyesi yepyeni bir tasarım ile Pandora tutkunlarının karşısına bağlılığın zarif bir göstergesi olarak çıkıyor. Pandora’nın klasikleşen kalp klipsli bilekliğinden tanınan kalp klipsi, ikonik yılan zincirli kolye ile buluşuyor. Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için romantik charmlara eşsiz bir hediye imkanı sunuyor.

Sonsuzluk sembolünden ilhamla tasarlanan, sonsuz sevgiyi sembolize eden yeni kolye

Bağlılığını sonsuza kadar göstermek isteyenler için yeni sonsuzluk tasarımlı zincir kolye, romantik charmlarla mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Her halka, hafifçe kıvrılmış bir sonsuz döngü şeklinde şekillendirilmiş hareket hissi yaratıyor ve sonsuza kadar sürecek bir sevgiyi simgeliyor.

Pandora’nın Murano camı mücevherlerinin Sevgililer Günü’ne özel yeni bir yorumu

Tüm aşık kalpler için harika bir hediye. Aşk Tanrısı oku ile çarpan Murano Cam Sallantılı kırmızı bir kalp. Ok, camdan “love” kelimesini vurgularken “o” harfi eğlenceli bir dokunuş için kalp şeklinde, halka kısmında ise ışıltılar zarif bir dokunuş katıyor. Kalplerdeki özel kişilere sevginin temsili eğlenceli ve sevimli bir hediye.

Timeless Koleksiyonu ise her zamanki gibi

Timeless Koleksiyonu ise her zamanki gibi klasik zarafeti, zamansız tasarımları sunuyor. İdeal hediye de olabilecek bu küpe ve kolyeler ışıltılı stil severler için ideal. Kalp formu, Pandora Timeless Koleksiyonu’nun da gözdesi. Yüzük, kolye ve küpe tasarımında karşımıza çıkan kalp, Pandora Timeless Koleksiyonu’nun her bir mücevherini eşsiz birer hediye haline getiriyor.

Sevgililer Günü’nde sevginin en ışıltılı göstergesi: Pandora ile kalbinin sahibine unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi…

İlginizi çekebilir: Madalyonlar, mantralar, güçlü simgeler: Pandora ME Koleksiyonu ile stiline anlam kat

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!