Madalyonlar, mantralar, güçlü simgeler: Pandora ME Koleksiyonu ile stiline anlam kat

Stiline anlam katmaya ve güçlü simgelerle tarzını zenginleştirmeye ne dersin? Pandora, sembolik unsurları estetikle birleştiriyor ve Pandora ME Koleksiyonu’na eklediği yeni mücevherleri ile seni yaratıcılığını kullanarak stiline kişisel hikayeni yansıtmaya davet ediyor! Koleksiyona yeni eklenen mücevherler arasında sembolik anlamları olan madalyon ve mini sallantılı charm’lar, boncuklu zincir kolye ve bileklik ile çivili yüzük tasarımı öne çıkıyor.

Güneşin sıcaklığından ve yaydığı enerjiden ilham alan 14 ayar altın kaplama Güneş Işığının Gücü Madalyonu, güneş ışıklarını temsil eden çizgi ve üçgenlerle geometrik bir tasarıma sahip. Koleksiyonda yer alan iki yeni madalyon charmı ise bir mantra fikrini ortaya koyuyor: Madalyonun üzerine işlenmiş güçlü sözler, her bir mücevheri kendine özel bir şekilde yansıtmanı sağlıyor ve yeni Pandora ME charmları sevgi, şans ve şükran gibi olumlu kelimeleri simgeleyen modern tılsımlar haline geliyor.

Bu yeni koleksiyona birlikte kullanabileceğin yepyeni kolye, bileklik ve yüzük tasarımları eklendi. Metal Boncuk ve Bağlantı Zinciri, klasik inci dizisinin modern olarak yeniden yorumlanmasını yansıtıyor.

Metal Piramit Çivili Yüzük, bir arada kullanılabilir yüzüklere hareket katmak için piramit şeklinde çivilere sahip. Tasarım, çivili kıyafetlerden esinlenildi ve her bir çivinin arasında parıldayan kübik zirkon taş ile daha da güçlendirildi.

Her Pandora mücevheri, yetenekli tasarımcılar tarafından elde tamamlanarak eşsiz birer esere dönüşüyor ve her bir mücevher ortalama 25 tasarımcının elinden geçiyor. Yeni Pandora ME mücevherleri, 12 burçtan herhangi birini işaret etmek üzere döndürülebilen hareketli bir oka sahip Dönen Zodyak Çarkı Madalyonu gibi yenilikçi yeni teknikler kullanılarak üretildi ve anlatmak istenilen hikayeyi tamamen kullanıcısına bıraktı.

Pandora’nın Kreatif Direktörleri A. Fillippo Ficarelli ve Francesco Terzo, “Pandora ME tamamen yaratıcı bir alan fikriyle, insanları yaratıcılıklarını ifade etme yolculuğuna dahil etmekle ilgili.” diyor ve ekliyor: “Madalyon ve mini sallantılı charm’lar bunun büyük bir parçası… Bu dönüşüm, modernlik, anlam ve ince işçilikle ilgili.”

Sen de yeni Pandora ME koleksiyonundaki takılar ile sembollerin ve sözlerin gücünü yanında taşıyarak kendi hikayeni anlat ve stiline farklı bir dokunuş yap! #PandoraME

İlginizi çekebilir: Game of Thrones x Pandora Koleksiyonu ile kendini ifade et

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!