Game of Thrones x Pandora Koleksiyonu ile kendini ifade et

Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones’un büyülü dünyası, Pandora dokunuşlarıyla birleşiyor ve ortaya şahane bir koleksiyon çıkıyor! 11 mücevherden oluşan koleksiyonun piyasaya sürülmesiyle Pandora, Game of Thrones sevenlerinin isteklerine yanıt veriyor ve kullanıcılar için yeni bir hikaye oluşturmayı hedefliyor. Dizinin ikonik sembollerinden ilham alınarak tasarlanan mücevherler yeni zanaatkarlık tekniklerini birleştiriyor.

Warner Bros. Discovery Global Consumer Products iş birliği ile hayata geçen Game of Thrones x Pandora koleksiyonu, giyilebilir tasarımlarda dizi evrenlerine hayat veriyor. Koleksiyondaki her mücevher bir hikaye anlatıyor ve kullanıcıları dizinin farklı temalarını kullanarak kendilerini ifade etmeye davet ediyor.

Pandora’nın Kreatif Direktörleri A. Fillippo Ficarelli ve Francesco Terzo, ortaklık hakkında şunları söylüyor: “Koleksiyondaki her mücevheri bir hikaye anlatıyor ve sizi dizideki ana karakterlerin anılarına götürüyor. Dizinin sembollerini ve işaretlerini temsil etmek bizim için çok önemliydi. Onların hikayeleri sizi güçlü ve her şey mümkünmüş gibi hissettiriyor.

Tasarım ve işçilikle paylaşılan bir vizyon

Game of Thrones dünyası krallıklar, aileler ve onları temsil eden zırhlarıyla birleşmiş karakterlerle ünlüdür. Pandora bu koleksiyonda mücevher kavramını zırh olarak ele alıp dizinin unsurlarını giyilebilir tasarımlara dönüştürüyor ve kullanıcıların mücevherlerini nasıl şekillendirdikleri konusunda sevenlerinin eşsiz kimliklerini ifade etmelerine olanak tanıyor.

Koleksiyonda kullanılan ince zanaatkarlık teknikleri Game of Thrones’un hikayelerini, dokularını ve anlarını yansıtıyor. Dizinin görsel dünyasını keşfederken, parçalara koyu bir ayrıntı eklenerek Pandora’nın gümüş oksitleme stilinden ilham alındı. Bu teknikte, kılıçlardan birinin üzerine kaplanmış zümrütü temsil eden el yapımı yeşil taş, hikayenin merkezinde yer alan güç oyununu simgeleyen Demir Tahtın anahtarıdır. Temaları en iyi şekilde yansıtmak için mücevherler lazer lehimleme gibi yeni tekniklerle tasarlandı.

#GoTxPandora #GoT

925 ayar gümüş Kurt Charm ve 14 ayar altın kaplama Ejderha Charm ateş ve buzla tezat oluşturarak dizinin en önemli iki temasına dikkat çekiyor.

Hareket ettikçe ejderha pulları gibi parıldayan Işıldayan Ejderha Yumurtası Charm ve Game of Thrones dünyasında iyiyle kötülük arasındaki kontrastı simgeleyen Buz & Ateş Ejderhaları İki Renki Murano Camı Charm ise birlikte mükemmel bir kombin oluşturuyor. 

Pandora’dan sürdürülebilir bir dünya için önemli adımlar

  • Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
  • Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.
  • Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
  • UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.

İlginizi çekebilir: Güneşin İzinde: Yaz ışıltısını Pandora Moments Koleksiyonu ile yakalayın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!