Mutluluk, ilişkiler, burçlar: 2020 yılının en çok okunan galeri içerikleri

Yılbaşına girmemize sayılı günler kala 2021 yılı için dileklerimizi, hedeflerimizi ve hayallerimizi belirlerken; bir yandan da 2020 yılıyla olan hesaplaşmalarımızı tamamlayıp hem kendimizin, hem öğrendiklerimizin hem de çıkardığımız derslerin değerlendirmesini yapıyoruz.

Biz de Uplifers olarak Feel Up, Live Up, Pleasure Up, Style Up, Explore Up, Green Up ve Pet Up kategorilerimizden, tüm yıl boyunca sizlerin severek okuduğu yazıları bir araya getirerek ‘2020 yılının en çok okunan yazıları’ seçkisi yapmak istedik. Geçtiğimiz yılı birbirinden keyifli mutluluk önerilerinin, egzersiz türlerinin, hediye seçimlerinin, dekorasyon fikirlerinin ve çok daha fazlasının yer aldığı Galeri içeriklerimizle değerlendirmek isteyenler için işte 2020 yılının en çok okunan Galeri içerikleri. 

Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

2020 yılından hepimizin çıkardığı en önemli derselerden biri hiç şüphesiz hayatın çok kısa ve her anımızın oldukça değerli olduğu gerçeği. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Hayatı kendi kurallarınızla yaşamaya başlamak için hiçbir zaman geç değil. Daha iyi hissetmek ve hayatın tadını daha çok çıkarabilmek için, kurallarınızı koymaya bugünden başlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Devamı: Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

İlişkinize zarar verebilecek 15 kötü alışkanlık

Mutlu bir ilişkinin romantizmden çok daha fazlasına ihtiyaç duyduğunu, sevdiğimiz insandan uzak kaldığımız ya da hiç olmadığı kadar bir arada olduğumuz karantina döneminde çok daha iyi anladık. İlişkinin sağlıklı yürüyebilmesi için sağlıklı iletişim, karşılıklı saygı ve iki tarafın da iyi alışkanlıklar geliştirmesi gerekiyor. Peki, ilişkinizi olumsuz etkileyebilecek alışkanlıklarınız neler olabilir hiç düşündünüz mü? “Her şeyim dört dörtlük ama ilişkimde problem yaşıyorum” diyenlerdenseniz, partnerinizin ya da sizin aşağıdaki alışkanlıklarından biri ilişkinizi olumsuz etkiliyor olabilir.

Devamı: İlişkinize zarar verebilecek 15 kötü alışkanlık 

Burçlara göre hediye seçimi: Hangi burca ne hediye alınır?

Hediye seçmenin en önemli inceliklerinden biri hiç şüphesiz karşımızdaki kişinin karakterine, yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına yönelik seçimler yapabilmek. Ancak hediye alacağımız kişiler en yakınlarımız bile olsa çoğu zaman ne hediye alacağımız konusunda kararsızlık yaşayabiliyoruz. Sevdiklerinize mutluluk veren hediyeler almak istiyor ancak ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, yıldızlar size yol gösterebilir. İster sevgiliye hediye, ister en iyi arkadaşa hediye, isterseniz de iş arkadaşınıza, kardeşinize ya da ailenize hediye alacak olun; hangi burca ne hediye alınır rehberimiz hediye seçimi konusunda size yol gösterecek.

Devamı: Burçlara göre hediye seçimi: Hangi burca ne hediye alınır? 

Tüm zorlukları aşarak başarılı olan 9 ilham verici kadın

İlham almak, cesaretlenmek, hayallerimizi kovalamak ve zor zamanlarımızı atlatmak için  rol modeller harika birer yol gösterici olabiliyor. Evren oluştuğundan beri kadın olmak istisnasız hep daha zor koşullardaki takımın oyuncusu olmaya denk gelmiştir. Ancak biz kadınların kimselerde olmayan “süper güçleri” olduğunu biliyoruz. Sizler için bu süper güçlerini kullanarak tüm zorlukları aşan ve başarılı olan kadınları derledik. 

Devamı: Tüm zorlukları aşarak başarılı olan 9 ilham verici kadın 

Burcunuza göre 2021 yılının en güzel günü hangisi olacak?

Üst üste gelen retroların Plüton’un yıkıcı enerjisiyle birleşmesiyle birlikte, 2020 yılı astrolojik anlamda tüm dünyada en fazla değişimin yaşandığı, felaketlerin ardının arkasının kesilmediği, insanlık için en zorlu geçen yıllardan biri oldu. Ancak size içinizi rahatlatan bir haber verelim: Astrologlar 2021 yılındaki bazı önemli tarihlerin, her bir burç için kaçırılmaz fırsatlarla dolu olacağını ve yılın bu zamanlarında alacağınız kararların hayatınızı önemli ölçüde etkileyebileceğini söylüyor. ‘Artık lütfen hayatımda güzel bir şey olsun.’ dileğinizin yeni yılda gerçekleşmeye en yakın olacağı tarihi öğrenmeye hazır mısınız?

Devamı: Burcunuza göre 2021 yılının en güzel günü hangisi olacak? 

Evinde doğayla iç içe olmak isteyenler için bohem dekorasyon önerileri

Son yıllarda ev dekorasyonunda minimal tasarımlar ve sadeleşme ön planda. Doğadan ilham alan bohem dekorasyon stillerinde doğal ahşap objeler ve bitkiler dikkat çeken ayrıntılardan. Çalışma odalarından banyolara, yatak odalarından mutfağa kadar evin her alanını yemyeşil ve huzur dolu yaşam alanlarına dönüştürebilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey biraz ilham ve küçük dokunuşlar. Instagram’da severek takip ettiğimiz Hello Boho Lover hesabının paylaşmış olduğu en güzel 20 bohem dekorasyon fikrini sizler için derledik. 

Devamı: Evinde doğayla iç içe olmak isteyenler için bohem dekorasyon önerileri

Spordan aldığınız keyfi ve verimi artırmak için: Burcunuza göre mutlaka denemeniz gereken egzersiz türleri

Eğer spor yapmayı henüz alışkanlık haline getiremediyseniz belki de henüz doğru sporu denememiş olabilirsiniz. Astrolog Kyle Thomas; ünlülerin antrenörü Dustin Anderson ile birlikte her burca özel egzersiz önerilerini bir araya getirmiş. Burcunuza en uygun egzersiz türünü keşfederek, yeni yılda çok daha aktif bir yaşam sürerken bir taraftan da keyif almanın yolunu bulabilirsiniz.

Devamı: Spordan aldığınız keyfi ve verimi artırmak için: Burcunuza göre mutlaka denemeniz gereken egzersiz türleri 

İnsan duygularının en gerçekçi dışavurumlarını yansıtan 60 çarpıcı fotoğraf

Mutluluk, masumiyet, endişe, merak, üzüntü… İnsanı diğer canlılardan ayıran en büyük hazinelerden biridir duygular. Sizler için derlemiş olduğumuz bu muhteşem fotoğraf koleksiyonunda, insana dair tüm duyguları tarihin tozlu sayfalarından sıyırarak, görsel birer şiir tadında sizlere sunmak istedik.

Devamı: İnsan duygularının en gerçekçi dışavurumlarını yansıtan 60 çarpıcı fotoğraf  

Forma girenlerden zayıflama önerileri

Diyet yapmak çoğumuzun yeni yıl kararları arasında olsa da, söz konusu uygulamaya geldiğinde birçoğumuz için zorlandığı bir süreç. Birçok diyet hayal kırıklığıyla sonuçlanırken, bunun en önemli nedenlerinden biri, çoğu zaman kişiye özel olarak hazırlanmış diyet programlarının olmayışı. Kilo verme sürecinde size yardımcı olması için, bu süreçte başarılı olmuş kişilerin önerilerini ve stratejilerini, sizler için bir araya getirdik.

Devamı: Forma girenlerden zayıflama önerileri 

Tüm zamanların en korkutucu ve tehlikeli 20 güzellik sırrı

Kadınların  güzel olmak uğruna bir çok farklı yolu denediğini biliyoruz. Birazdan göreceğiniz güzellik ürünleri de, kadınların güzel olmak uğruna sınırları ne kadar zorlayabileceğinin bir kanıtı gibi. Hayvan dışkılarından zehirli kimyasallara insan sağlığı için ciddi derecede zararlı bu güzellik formülleri sizi oldukça şaşırtacak.

Devamı: Tüm zamanların en korkutucu ve tehlikeli 20 güzellik sırrı 

Yeni şeyler öğrenmenin ve ilham almanın görsellerle çok daha etkili ve renkli olduğunu düşünüyorsanız, her kategoriden pek çok faydalı bilginin ve önerinin renkli fotoğraflarla sunulduğu Galerilerimize göz atabilirsiniz. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!