Burçlara göre hediye seçimi: Hangi burca ne hediye alınır?

Yeni yıl hediyeleri, hepimizin yılbaşı gecesine dair heyecanını artırıyor. Bu heyecanın hediye almak kadar güzel bir diğer yanı ise hediye vermek. Sevdiklerinize mutluluk veren hediyeler almak istiyor ancak ne alacağınıza karar veremiyorsanız, burçlara göre hediye seçerek yıldızlardan destek alabilirsiniz!

İster sevgiliye hediye, ister en iyi arkadaşa hediye, isterseniz de iş arkadaşınıza, kardeşinize ya da ailenize hediye alacak olun; hangi burca ne hediye alınır rehberimizde her burcun karakterini yansıtan ve zevklerine hitap eden hediye alternatiflerini bulabilirsiniz.

Koç Burcu’na ne hediye alınır?

Zodyak’ın ilk burcu Koç; oldukça rekabetçi, dinamik ve esprili bir yapıya sahiptir. Koç burcunu mutlu etmek için oynamaktan keyif alacağı, rekabetçi yanını besleyecek ve komik anlara sahne olacak bir kutu oyunu ilk tercihiniz olabilir. Rekabetçi, dinamik ve girişimci Koçlar için iş toplantılarında giyebileceği bir bluz, home-office aksesuarları ve akıllı saat gibi verimli çalışma saatlerinde kullanabilecekleri objeler, göz alıcı ve canlı renklerdeki şapkakalar, bereler, atkılar ve şallar; kırmızı ruj ya da oje ve iri aksesuarlar diğer hediye seçenekleri arasında yer alabilir. Erkekler içinse maskülenliklerini ön plana çıkaracak çakmak, parfüm, saat gibi hediyeleri seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Koç Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Boğa Burcu’na ne hediye alınır?

Toprak burcu Boğa, etrafını zarif objelerle çevirmekten büyük keyif alır. Kullandığı kıyafetlerde ve aksesuarlarda şıklığa ve rahatlığa önem verir. Kaliteli kumaştan yapılmış bir tişört, takım elbiseler, minimal ve sade aksesuarlar hoşlarına gidebilir. Doğadan ilham alan hoş kokulu, güzel bir mum, Boğa burcunu çok mutlu edecek bir hediye seçeneği olabilir. Ayrıca evde bakabileceği bir bitki, hoş kokulu bir çiçek buketi, masaj yağı ya da spa üyeliği gibi hediyeler de Venüs tarafından yönetilen Boğa için harika birer hediye olacaktır. Makyaj ve parfüm setleri, yumuşacık şallar, kaşmir kazaklar ya da atkılar bu burç için uygun seçenekler arasında.

Boğa Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

İkizler Burcu’na ne hediye alınır?

İkizler burcu, adından da anlaşılacağı üzere oldukça çok yönlü bir burçtur. Entelektüel, büyük fikirleri olan, etkileyici ve iletişimden keyif alan İkizler için, yeni bir telefon ya da telefonunu renklendirecek aksesuarlar harika bir seçim olacaktır. Kalem-defter ikilisinden asla vazgeçmeyen İkizler için kişiselleştirilmiş bir kalem, üzerinde adının yer aldığı bir defter ya da ajanda da güzel bir seçim olabilir.

İkizler Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Yengeç Burcu’na ne hediye alınır?

Yengeç burçları için ev, kalplerinin attığı yerdir. Hassas bir ruha sahip, rahatlıktan ve sıcak ortamlardan keyif alan Yengeçlerin hayal kurma yönleri de oldukça gelişmiştir. Yengeç burçları için gündüz düşlerine renk katacak, köpüklü bir banyo topu, yalnızlıktan keyif almalarını sağlayacak ideal bir hediye olabilir. Yemek yapmaktan keyif alan Yengeçler için yeni bir tencere, ailesine bağlı Yengeçler için de kişiselleştirilmiş fotoğraflarla dolu bir takvim de mutluluk verici hediye seçenekleri arasında.

Yengeç Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Aslan Burcu’na ne hediye alınır?

Yaratıcı ve etkileyici Aslan burcu, spot ışıklarının ve ilginin üzerinde olmasından büyük keyif alır. Yeteneklerini ortaya çıkarmasını sağlayacak bir karaoke mikrofonu, sahnede ışıldamalarına yardımcı olacak eğlenceli bir hediye seçeneği olabilir. Karakterlerini giydikleriyle yansıtmayı seven Aslanlar için gösterişli bir aksesuar, şık bir ayakkabı ya da ışıltılı bir makyaj seti de alabilirsiniz.

Aslan Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Başak Burcu’na ne hediye alınır?

Hayatınızda bir Başak burcu varsa, ne kadar planlı, mükemmeliyetçi ve organize olduklarını yakından görme fırsatınız olmuştur. Yapılacaklar listesi hazırlamaktan büyük keyif alan Başak burçları için günlük planlayıcı, ajanda gibi bir hediye, oldukça tatmin edici olacaktır. Kendini sürekli geliştirmek isteyen Başak burçları için online ders üyelikleri, kitap abonelikleri gibi hediyelere de yönelebilirsiniz.

Başak Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Terazi Burcu’na ne hediye alınır?

Dengeli, sakin bir kişiliğe sahip Terazi burcunun romantik yanı da oldukça gelişmiştir. Onu düşündüğünüzü belli edecek ve her kullandığında sizi hatırlayacağı, zevklerine hitap eden ve pastel tonlardaki hediye seçenekleri Teraziler için mutluluk verici olacaktır. Sanatsal yönü gelişmiş Teraziler için sevdikleri bir sanatçının tasarımını satın almak da keyifli alternatifler arasında.

Terazi Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Akrep Burcu’na ne hediye alınır?

Oldukça sıra dışı bir burç olan Akrep, tutkulu, güçlü ve çekici bir karaktere sahiptir. Mistik yönlerini beslemekten de keyif alan Akrepler için; tarot destesi ve melek kartları gibi seçenekler spiritüel yanlarına hitap ederken, Uplifers Mutluluk Kartları ise her an mutluluk duyacakları birer hediye seçeneği olacaktır. Akrep burçları için ayrıca kaliteli dantelli iç çamaşırları, deri objeler de kullanmaktan zevk alabilecekleri alternatif hediye seçenekleri arasında.

Akrep Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Yay Burcu’na ne hediye alınır?

Yay burçlarına verilebilecek en güzel hediyeler arasında, seyahat tutkularını besleyecek, seyahat edemese de yeni keşifler yapmasını sağlayacak gezi kitapları, seyahat fotoğraflarından seçkilerle oluşturulmuş baskılar ya da gelecek seyahatlerini planlamalarına destek olacak hediyeler alabilirsiniz. Kabin boy valiz, seyahat esnasında kullanabilecekleri aksesuarlar ya da pasaport kılıfı gibi seçenekler de alternatifleriniz arasında yer alabilir.

Yay Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Oğlak Burcu’na ne hediye alınır?

Pratik, hevesli ve her zaman bir plan dahilinde hareket etmeyi seven Oğlak burçları, hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışır. Ancak bu nedenle de çabuk yorulabilirler. Oğlak burçları için stresli anlarında rahatlamalarını sağlayacak aromaterapi spreyleri, tütsüler, Palo Santo gibi hediyeler güzel birer seçimdir. Tarihi değeri olan objelere de ilgi duyan Oğlaklar için, doğdukları güne ait gazete küpürü, vintage aksesuarlar da hediye seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Oğlak Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Kova Burcu’na ne hediye alınır?

Sadık ve şefkatli birer şifacı olan Kova burçları için, bağış ve destek odaklı herhangi bir hediye oldukça mutluluk verici olabilir. Desteklemekten gurur duydukları bir platforma bağış yaparak ya da hediyenizi bu platformların dükkanlarından seçerek onları mutlu edebilirsiniz. Yaratıcı yönü daha gelişmiş bir Kova burcu için hediye alacaksanız, kaliteli ve renkli bir boya seti; teknolojiye ilgi duyan Kovalar için hayatını kolaylaştıracak teknolojik aksesuarlar da harika birer hediye olacaktır.

Kova Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Balık Burcu’na ne hediye alınır?

Hayalperest, sezgileri kuvvetli ve yaratıcı Balıklar, sakin ancak renkli kişiliklere sahiptir. Pastel tonlarında aksesuarlar ve dekoratif objeler, Balık burçları için keyifli birer hediye seçeneğidir. ‘Canım kendim’ zamanları yaratmaktan keyif alan Balık burçları için sıcacık bir ev terliği, kaliteli bambu çarşaflar ya da köpüklü banyo topları da satın alabilirsiniz.

Balık Burçlarına alınabilecek hediyeleri Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Aradığınız hediyeyi önerilerimiz içinde bulamadıysanız aşağıdaki yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!