Küçük dokunuşlarla hayatınızı kat kat güzelleştirecek 7 mola önerisi

Eğitim, kariyer, hedefler, aile… derken hayatımızın her anında düşünmemiz, planlamamız gereken pek çok şey var. Özellikle şehir hayatının hızlı temposu, sürekli bir yerlere yetişmemiz ya da koşturmamız gerekiyormuş gibi hissetmemize neden oluyor. Durum böyle olunca durup dinlenecek, kendimizle baş başa kalacak zamanı da bir türlü bulamıyor, bulduğumuzda da nasıl değerlendireceğimizi bilemiyoruz.

Aslında günlük rutininizde yapacağınız küçük değişikliklerle, kendinize ayıracağınız sayılı saatlerden bile verim almanız, hayatınızı kat kat mutluluklarla renklendirmeniz mümkün. Nasıl mı?

Spor yapın.

Spor yapmak, bedeniniz için olduğu kadar zihniniz ve ruhunuz için de faydalı. Spor esnasında ve sonrasında salgılanan serotonin hormonunun bir diğer adı “mutluluk hormonu”; yani aslında sağlam kafa gerçekten de sağlam vücutta bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey, yaşam temponuza ve vücudunuza en uygun sporu belirleyip harekete geçmek!

Türk Telekom Prime müşterilerine özel Hillside City Club üyeliklerinde %20 indirim ayrıcalığını keşfetmek için tıklayın.
Rahatlamanın en keyifli yolu “spa”larla tanışın.

Günlük yaşamın gerekliliklerinden kaçmak mümkün değil belki, ancak kendinizle kalarak düşüncelerinizi boşaltmak ve hayatın koşturmacasına kısa bir ara vermek mümkün. Ayda 1-2 saatinizi ayırarak yaşayacağınız bir masaj ya da spa deneyimi, vücudunuzu gevşetirken zihninizi de rahatlatmak için bire bir.

Türk Telekom Prime, kat kat spa keyfini yaşamanız için SANDA SPA’da %15 indirim ayrıcalığı sunuyor.
Güzel mekanlarda lezzetli yemekler yiyin.

Yaşamımızı sürdürmemiz için başlıca ihtiyaçlarımızdan biri yemek yemek. Ne var ki, yemek yeme alışkanlıklarınızda yapacağınız ufak değişikliklerle, her gün tekrarladığımız bu aktiviteyi keyifli bir molaya dönüştürebilirsiniz. Eklemeden geçmeyelim; yemek yediğiniz mekanda çalınan müzikten mekanın dekorasyonuna kadar pek çok şey psikolojik olarak aldığınız tadı etkilerken, lezzetli yemekler yemek ya da manzarasından keyif aldığınız bir restoranda vakit geçirmek, yediklerinizden aldığınız doyumu da arttırıyor. Yani arada sırada güzel restoranlarda küçük kaçamaklar yapmak, yalnızca midenizi değil ruhunuzu da doyuruyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Çeşme ve Bodrum’da yer alan seçkin restoranlarda %25’e varan indirim ayrıcalıkları Türk Telekom Prime müşterilerini bekliyor.
Sevdiklerinizle bir araya gelin.

Sevdiğiniz, güvendiğiniz, yakın hissettiğiniz kişilerle vakit geçirmek, canınınız sıkkınken ya da keyifsiz hissediyorken moralinizi bir anda yükseltebilen, oldukça etkili bir yöntem. Eğer yoğun temponuz sizi aileniz ya da arkadaşlarınızla sık sık bir araya gelmekten alıkoyuyorsa, en azından telefon etmeyi ihmal etmeyin. Seslerini duymak yeterli olmuyorsa, neredeyse yanlarındaymış gibi hissetmek için görüntülü konuşmayı da deneyebilirsiniz.

Türk Telekom Prime tarifelerinin zengin içeriği ile sevdiklerinizle gönlünüzce konuşup mesajlaşabilir, internetin keyfini çıkarabilirsiniz.
Seyahat edin.

Rutinden uzaklaşmanın en keyifli yollarından biri de seyahat etmek. Uzak, yakın, sıcak, soğuk… Gittiğiniz yer her neresi olursa olsun, yeni yerler keşfetmek, farklı diller, kültürler ve insanlarla tanışmak, temponuza küçük bir mola vermenize yardımcı olacak.

Türk Telekom Prime’ın Avrupa’ya çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye kampanyasını keşfetmek ve kampanyaya katılmak için tıklayın.
Sanattan ilham alın.

Konser, tiyatro, sinema… Sanatsal aktiviteler, ilham dolu yeni dünyalar keşfetmenin, yaratıcılığınızı arttırmanın ve günlük rutininize ara vermenin eğlenceli yolu. Yeni çıkan oyunları takip etmek, en sevdiğiniz sanatçıların şarkılarıyla dans etmek için ne bekliyorsunuz?

Türk Telekom Prime, sizi etkinliklerde de yalnız bırakmıyor. Her Çarşamba biletix.com’dan 200TL’ye kadar alacağınız biletlerde %25 indirim ayrıcalığı da Prime’la geliyor. Cinecity sinemalarında ise Türk Telekom Prime müşterilerine “1 bilet alana 1 bilet bedava”! 
Alışveriş yapın.

İyi hissetmenin olmazsa olmazlarından biri de iyi görünmek. İyi görünmek, güzel kıyafetler giymek ya da bakımlı olmak, özgüveninizi arttırdığından modunuzu da yükseltiyor. Tavsiyemiz tabi ki gardırobunuzu tıka basa doldurmanız değil. Ne var ki, size özel indirimlerden yararlanarak dolabınızın eksiklerini tamamlamanın vereceği tatmin hissini de göz artı etmemenizde fayda var.

Wepublic ve Morhipo’da Prime müşterilerine özel indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Üyelerine daha kaliteli hizmet veren, benzersiz teklif ve indirimler sunan ayrıcalıklar kulübü Türk Telekom Prime’la tanışmanızın şimdi tam zamanı!

Size özel yurt içi ve yurt dışı ayrıcalıklardan özel müşteri hizmetlerine, alışveriş avantajlarından restoran ve seyahat ayrıcalıklarına; hayatınıza renk katacak birçok ayrıcalık Türk Telekom Prime dünyasında sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken Türk Telekom Mağazalarına uğramak ve Türk Telekom Prime tarifelerinden birine geçmek.

Türk Telekom Prime’la kat kat hayat!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!