Kasım’da Kolektif House’ta etkinliğe doyacaksınız

Çalışma ortamınız, gün içerisindeki verimliliğiniz üzerinde büyük önem taşıyor. Pratik ve kullanışlı bir ortam yaratmanın yanı sıra, çalışma alanınızın ilham vermesi ve zihninizi açması da gerekiyor.

Motivasyon ve verimlilik arttıran, yeni ve yaratıcı çalışma alanları her gün çoğalırken; çalışma ortamının zihnin yanı sıra ruhu da beslemesi gerektiğine inanan Kolektif House, hazır ofis ve çalışma alanlarının yanı sıra üyelerine keyifli vakit geçirebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri pek çok etkinlik de sunuyor. Yaratıcı ofis konsepti ile etkinlik alanları, ortak çalışma alanları ve kiralık hazır ofis seçeneklerini bir araya getiren Kolektif House; şirket kurmak isteyenlerin yanı sıra freelance çalışanların da büyük beğenisini topluyor.

Her şeyin ve her herkesin yaratıcı olduğu, ofis ve ortak çalışma alanı Kolektif House, Kasım ayını da ilham verici, kafa açıcı ve serinletici etkinlik serileriyle kutluyor. Kasım ayında Kolektif House’ta neler mi var?

Ask Me Anything (AMA) 

Garaj AMA Kolektif House Sanayi’de Cemil Türün ve Onur Kılıç ile başlıyor.

Birçok farklı #‘ lerde ve farklı @’ kişilerle meraklıları buluşturmak için AMA (ask me anything) formatına başlayan Garaj; ilk etkinlik için ülkemizde de şu an trend olan fintech sevenlerin merak ettiği ve globalde çok fazla gelişmelerini duyduğumuz #blockchain konusunu seçiyor.

Mekan: Kolektif House Sanayi

Tarih: 07.11.2016 Pazartesi

Saat: 18:30

Moda severlerin sektörle buluşması: Fashion Aperitivo

fashion aperativo

Moda sektörünün profesyonelleri ile moda severleri buluşturmak amacı ile Moda Kariyeri tarafından ilk kez düzenlenecek olan Fashion Aperitivo; keyifli müzik, içki ve atıştırmalıklar eşliğinde Kolektif House Levent’te.

Mekan: Kolektif House Levent

Tarih: 09.11.2016 Çarşamba

Saat: 19:00

İlham veren girişimcilerle tanışın: Kolektif Explore

kolektif explore

Yerel olarak geliştirilen yeni oluşum, fikir ve ürünlerin tanıtıldığı Kolektif Explore, üretken girişimcilerle tanışma fırsatının yanı sıra ilham veriyor. 10 Kasım’da gerçekleşecek olan Kolektif Explore’un bu ayki konukları İnventram CEO’su Cem Soysal, Influenza ve Blesh.

Mekan: Kolektif House Sanayi

Tarih: 10.11.2016 Perşembe

Saat: 18:30

Müzik ve dans bir arada: Kolektif Jammin’

KOLEKTİF jammin

‘Jam Session’larımızda sahne senin, hepimizin! Kolektif House hep birlikte müzik yapmak için enstrümanını, tenceresini, tavasını kapan herkesi Kolektif Jammin’e bekliyor.

Mekan: Kolektif House Sanayi

Tarih: 12.11.2016 Cumartesi

Saat: 20:00

Saul Singer, Kolektif Up kapsamında Levent’te!

kolektif up 14 kasžm

Start-Up Nation kitabının yazarlarından Saul singer, Kolektif Up kapsamında Levent’te! Hackquarters’ın kurucusu Kaan Akın’ın sorularıyla startupların ihtiyaçlarına yönelik soruları yanıtlayacak.

Mekan: Kolektif House Levent

Tarih: 14.11.2016 Pazartesi

Saat: 19:00

Kolektif Talks

Kolektif talks

İşini severek yapan, üreten ve paylaşmayı seven farklı disiplinlerden yaratıcıları, deneyimlerini paylaşmaları üzere Kolektif Talks’ta ağırlıyoruz! Gelin yola iyi fikirleri dinleyerek, anlayarak ve paylaşarak çıkalım. Bol bol ilham alalım.

Oyuncu İlker Kaleli ve serbest dalış dünya rekortmeni Şahika Ercümen’in konuşması, gazeteci Ali Tufan Koç’un moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Mekan: Kolektif House Levent

Tarih: 15.11.2016 Salı

Saat: 19:00

Kolektif Up 

kolektif up

Girişimlere, büyüme süreçlerinde hız katmak için oluşturulan eğitim serisi Kolektif Up’ın bu ayki konuşmacısı, Kolektifli 500 Startups İstanbul’dan Rina Onur. 24 Kasım Perşembe akşamı, girişimlerin ‘Venture Capital’lardan nasıl fon alabileceğini ve bu süreçte dikkat edilmesi gereken adımları öğrenmek için kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

Mekan: Kolektif House Sanayi

Tarih: 24.11.2016 Perşembe

Saat: 19:00

Kolektif House’un etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter üzerinden ulaşabilir, dilerseniz üyelik formunu doldurarak Kolektif House’lu olmak yolunda ilk adımı atabilirsiniz!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!