Kariyerine yatırım yap, Yeditepe Üniversitesi’nde Master’ı kap

yeditepede-master-bursu-final (2)Hey üniversiteli, 15 Nisan’a kadar www.binyaprak.com’da kariyerine yatırım yap, Yeditepe Üniversitesi’nde master programını kap.

BinYaprak 15 Nisan’a kadar www.binyaprak.com sitesini en aktif kullanan üyesine Yeditepe Üniversitesi’nde burslu olarak master yapma imkanı tanıyor.

BinYaprak Nedir?

BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştığı dijital kız kardeşlik ağıdır. Hadi sen de bu ağın bir parçası ol!

BinYaprak varken, yalnız değilsin üniversiteli!

İş hayatına daha sağlam hazırlanmak ve kendini geliştirmek için Yeditepe Üniversitesi’nde istediğin bölümde burslu master yapma imkanı seni bekliyor. Bu önemli adımı BinYaprak’la birlikte atmak için, hadi www.binyaprak.com’a üye olmaya!

Bu kariyer fırsatını kim yakalayabilir?

www.binyaprak.com sitesine üye olan, üniversite mezunu ya da bu sene mezun olmaya hazırlanan tüm kadın üyeler bu fırsatı kazanma şansı yakalayabilir. Ama önemle hatırlatalım ki bu fırsat sadece bir kişinin olacak.

Ne kazanacaksın?

BinYaprak ağına katılarak, profesyoneller ve öğrenciler ile birlikte kendini geliştirme fırsatı yakalamanın yanı sıra, Yeditepe Üniversitesi’nde burslu master ödülü kazanacaksın. Yeditepe Üniversitesi’nin tüm lisansüstü programlarında (Executive MBA, Doktora hariç) %100 geçerli olan bu burs, 2016 Yaz ve 2016 Güz dönemlerini kapsıyor.

Kazanmak İçin yapman gerekenler neler?

Siteyi aktif kullanmak, kullanıcılara ekstra puan kazandırıyor. Puan kazanmak için takip etmen gereken adımları altta bulabilirsin:

1)   www.binyaprak.com sitesinde profil bilgilerini %100 tamamlama,

2)   www.binyaprak.com’a arkadaş davet etme,

3)   İlham videolarını izleyip, Facebook’ta ilham videolarını paylaşma; videolara yorum yazma,

4)  Online etkinliklere katılım gösterme, online etkinliklere www.binyaprak.com sitesindeki etkinlik sayfası üzerinden arkadaş davet etme,

5)   www.binyaprak.com ‘da yer alan “Biz Bize Sohbetler”e katılıp soru sorma, mevcut sorulara cevap yazma,

6)   www.binyaprak.com ‘da yer alan “Gruplar” sayfasında yeni grup oluşturma, mevcut gruplara üye olma ve grubu aktif kullanma adımlarını kapsıyor.

Hem kendi profilinde, hem de üye olduğunda www.binyaprak.com ‘da bulabileceğin “En Aktiflerimiz” tablosunda genel puan durumlarını takip edebilirsin. Detaylı bilgileri öğrenmek ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için “Yeditepe Master Bursu Kampanya Katılım Koşulları”nı okumanı şiddetle tavsiye ederiz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!