Uzaktan çalışmaya yaz dokunuşu: Sahil ofislerinde tatil rahatlığı ve ofis konforu bir arada

Uzaktan çalışma sistemine evinizden ya da evinize en yakın kafeden katılmaktan sıkıldıysanız hem tatili hem işi birleştirebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken işinizden aldığınız verimi de artırabilirsiniz. Nasıl mı? Beach ofisler sayesinde… ‘Workation’ kavramını hatırlarsınız; İngilizce çalışmak anlamına gelen ‘work’ ve tatil anlamına gelen ‘vacation’ kelimelerinin birleşiminden oluşan bu anlayış, dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşıyor ve hem tatili hem işi birleştiren birçok rota karşımıza çıkıyor.

Tatil denildiğinde eşsiz güzellikleri ile Türkiye’nin ilk akla gelen destinasyonları arasında yer alan Bodrum ve Urla harika sahil ofisleri ile bizleri bekliyor. İşte bir sonraki iş gününüzü planlamadan önce keşfetmeniz gereken yerler:

Bodrum Hapimag

Workinton Hapimag Sea Garden Resort: Bodrum’un gözde koyunda iş, eğlence, konaklama bir arada!

Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi konumunda olan Workinton, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dan sonra şimdi de Muğla’da. İyi Çalışanlar Ülkesi, yaz aylarında ofis ortamından uzak kalmak istemeyenler için artık Bodrum’da. Bu yaz hem üretkenliğinizin doruklarına ulaşmak, hem de deniz, güneş ve kumun keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız, Hapimag Sea Garden Resort’a bekleniyorsunuz. Bodrum’un gözde koyu Yalıçiftlik’te yer alan Hapimag Sea Garden Resort içerisinde yer alan Workinton çalışma alanları, şehrin kaosundan uzak, dingin bir çalışma ortamı sunuyor. Dilerseniz rüzgar sörfü, kataraman, su sporları, yoga, pilates gibi birbirinden keyifli etkinliklere de katılabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Urla Surf House

Workinton Urla Surf House: İzmir kıyılarında iş ve tatil bir arada!

Workinton’ın en eğlenceli sahil ofislerinden birisi de artık İzmir’in en keyifli lokasyonları arasında yer alan Urla’da. Kitesurf eğitimi veren, sürdürülebilirliği destekleyen Urla Surf House’da, Workinton çalışma alanlarıyla mavi ve yeşilin tadını çıkarırken işlerinizi yürütmeye devam edebilirsiniz. Workinton Urla Surf House’da gelişmiş ekipmanlarla dilediğiniz gibi çalışabilir; yüksek hızlı internetten, özel dinlenme alanlarından faydalanabilir ve istediğiniz an kızgın kumlardan serin sulara kendinizi bırakabilirsiniz.  Eğer bu yaz hem üretken olmak hem de mümkün olduğunca doğanın ve denizin tadını çıkarmak istiyorsanız, her sektörden profesyonele kapılarını açan Workinton Urla Surf House’da bekleniyorsunuz.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Helo Bodrum

“Beraber üretmeye geldik. Girişimciler, mentörler ve yatırımcılar ile birlikte Bodrum’da değer yaratmak için sabırsızlanıyoruz.”

Girişimciliğin tatille birleşimi: Helo Bodrum. Bodrum’un enfes manzarasına karşı laptoplarınızı açmak, kahvenizi yudumlarken denizin kokusunu içinize çekmek ve yeniliklerle kendinizi geliştirmek isterseniz, bir sonraki varış noktanızı Helo Bodrum’a çevirebilirsiniz. Yeni bir fikriniz mi var ya da işinizi nasıl geliştirebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Helo Bodrum, uzman kadrosu ile size destek olmak için yanınızda. Üstelik endişelenmenize hiç gerek yok, çünkü iş stresi ile baş etmek zorunda da kalmayacaksınız. Çünkü dilediğiniz zaman zihninizi, bedeninizi, güneşin, kumun, tuzlu serin suların varlığıyla rahatlatabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: “Workation”: Uzaktan çalışırken tatil yapabileceğiniz keyifli destinasyonlar

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!