Uzaktan çalışmaya yaz dokunuşu: Paylaşımlı sahil ofislerinde tatil rahatlığı ve ofis konforu bir arada

Uzaktan çalışma sistemine evde katılmaktan sıkıldıysanız hem tatili hem işi birleştirmek ve işinizden aldığınız verimi artırmak için farklılıklar arayışına girdiyseniz sizler için güzel haberlerimiz var. Tatil  denildiğinde eşsiz güzellikleri ile Türkiye’nin akla gelen destinasyonları arasında yer alan Akyaka, Bodrum ve Çeşme, hem çalışıp hem de tatil yapmak isteyenler için alternatifler sunuyor. Workinton Akyaka, Helo Bodrum ve Kolektif House x Om Paparazzi, sizleri bekliyor.

Workinton Akyaka

“İyi Çalışanlar Ülkesi”

Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi konumunda olan Workinton, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dan sonra şimdi de Muğla’ya geldi. İyi Çalışanlar Ülkesi, Yaz aylarında ofis ortamından uzak kalmak istemeyenler için Muğla sahillerine inerek ilk kez bir yaz ofisi açılışı gerçekleştirdi.  Muğla’da bulunan Kitebase Gökova içerisinde yer alan Workinton Akyaka Beach  çalışma ortamını deniz kenarına taşımak isteyen üyelerini bekliyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Helo Bodrum

“Beraber üretmeye geldik. Girişimciler, mentörler ve yatırımcılar ile birlikte Bodrum’da değer yaratmak için sabırsızlanıyoruz.”

Girişimciliğin tatille birleşimi: Helo Bodrum. Bodrum’un enfes manzarasına karşı laptoplarınızı açmak, kahvenizi yudumlarken denizin kokusunu içinize çekmek ve yeniliklerle kendinizi geliştirmek isterseniz, bir sonraki varış noktanızı Helo Bodrum’a çevirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Kolektif House x Om Paparazzi

“Birlikte çalışmanın getirdiği motivasyonun yerini hiçbir şey tutamaz.”

İş ve tatilin mükemmel birleşimi için yeni rota oluşturuldu: Om Paparazzi. Kolektif House ofis yaşantısını sahile taşıdı. Çeşme’de kafanızı dinlemek, işlerinize odaklanmak ve tatil yaparken işlerinizi yürütmek için Kolektif House’u Om Paparazzi’de ziyaret etmeyi unutmayın.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Evden çalışmayı kolaylaştıracak öneriler ve verimlilik ipuçları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!