Juicing’e hemen başlamak için 10 iyi neden

Meyve/sebze suları ile beslenme yöntemine juicing deniyor. Son yıllarda hızla artan sağlıklı yaşam konseptinin son halkası olan juicing aslında, bedeninizin kontrolünü elinize almanıza yardımcı oluyor ve popülerliği git gide artan bu uygulamanın faydaları saymakla bitmiyor. İşte sizler için hazırladığımız, hemen juicing’e geçmenizi sağlayacak 10 neden:

1) Yeni bir gün yeni bir başlangıç

Değiştirmek istediğiniz alışkanlıkları bırakıp kendinizi baştan yaratmak için bir fırsat! Daha sağlıklı bir yaşam ve beslenme düzeni için güçlü bir adım, hatta, insanlık için küçük ama sizin için büyük bir adım 🙂

2) Fit Fit Fit

Screenshot_3

Juicing kan şekerini dengeler. Şeker, çikolata, pasta, kek, börek, çörek ve aklına gelen diğer zararlı şeylere karşı duyulan açlık ataklarını ortadan kaldırır. Kilo vermeye yardımcıdır. Selülit oluşumunu engeller.

3) Daha sağlıklı bir sen

Juicing, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, enzim, antioksidan ve bitkisel besinleri almanın en hızlı ve kolay yoludur.

4) Enerjinizi yükseltir

Daha iyi beslendiğiniz için enerjiniz ve vücut direnciniz yükselir. Sabah yataktan dinç kalkarsın. Yemek sonrası rehavetleri olmaz.

5) Arınmış bir vücut

Vücudunuzda birikmiş olan toksinlerden arınmanıza yardımcı olur. Sindirim sisteminizi temizleyip güçlendirir. Bu zamana kadar yemiş olduğunuz işlenmiş gıdalar, etler, şeker, alkol, kahve vücudunuzda su tutup şişlik ve ödem yapıyordu, artık bunlardan kurtulmanızın vakti geldi.

6) Güçlü savunma kalkanı

Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Vücudu alkali yapar, kanseri önler.

7) İyi uykular tatlı rüyalar

uyku uyuyan kadın
Juicing uyku kalitenizin artmasına yardımcı olur.

Juicing, zihin açıklığı sağlar ve daha sağlıklı bir uyku için zemin hazırlar. Ayrıca uyku kalitenizin de artmasına yardımcı olur.

8) Yüksek farkındalık

meditasyon
Cleanse deneyimi, vücudunuza nasıl davrandığınız ve nasıl davranmanız gerektiği konusunda farkındalığınızı artırır.

Beden-zihin-ruh dengesini kurar. Cleanse deneyiminde yaşadıklarınız, vücudunuza nasıl davrandığınız ve nasıl davranmanız gerektiği konusunda farkındalığınızı artırır. Alkali bir vücut, meditasyonu kolaylaştırır.

9) Mutluluğun peşinde

Sağlıklı bir beden, sağlıklı bir zihin, mutluluğa ulaşmanızı kolaylaştırır. Kendinize güveniniz artar, çözümler netleşir. Artan enerjiniz ile birlikte yaşam kaliteniz de artar.

10) Numara dış güzellik

Screenshot_2

Düzenli cleanse programı uygulamanın etkileri tüm vücudunuzda kolayca gözükür. Juicing bir diyet programı olmamakla birlikte sağlıklı bir silüeti destekler. Cildiniz parlar, şişlikler gider, vücudunuz forma girer, selülit gider, dişler, tırnaklar, saçlar… Kısaca baştan aşağı yenilenirsin.

Juicing akımının en başarılı temsilcisi Juice Up’ın birbirinden lezzetli ve sağlıklı ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizler için yazdığımız juicing’in faydalarını daha detaylı olarak anlattığımız ‘Juicing gerçekten söylendiği gibi faydalı mı yoksa geçiçi bir moda mı?‘ adlı yazımıza mutlaka göz atın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!