İstanbul Coffee Festival: Kahve tutkunları için kaçırılmayacak bir etkinlik

Sabah uyanır uyanmaz kahve içmek gibisi yoktur. Son zamanlarda İstanbul’daki kahve kültürü hızlı bir yükselişte. Açılan yeni mekanlar şehri kahve kokularıyla donatıyor ve Dünya’nın dört bir yanından gelen kahveleri tatmamıza imkan sağlıyor.

kahve festivali

25-28 Aralık arası İstanbul, kahve tutkunlarını heyecanlandıracak yeni bir etkinliğe ev sahibi oluyor. Bu yıl ilki düzenlenecek olan İstanbul Coffee Festival, kahve tutkunlarının hayli ilgisini çekecek gibi duruyor. Uplifers olarak, bizi çok heyecanlandıran ve gitmek için sabırsızlandığımız kahve festivalini sizlerle paylaşmak istedik.

İstanbul Coffee Festival Karaköy Galata Rum Okulu’nun tarihi atmosferinde kahve severleri bir araya getiriyor. İstanbul’un en ünlü kahve dükkanları, içecek markaları ve kahve makinası üreticileri de festivalde yer alıyor. Aynı zamanda, festivale biraz eğlence katmak için profesyonel baristalardan özel kahve gösterileri ve sunumları da yapılıyor.

Festivalde dağıtılacak ikramların ve tadımlıkların yanı sıra yeni yıla özel avantajlı fiyatlarıyla tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlik yer alıyor.

İstanbul Coffee Festival bundan sonra artık her sene kahve tutkunlarıyla buluşacak.

İstanbul Coffee Festival’in fiyat bilgileri ise şu şekilde: 4 günlük kombine 150 TL, günlük (2 seans): 45 TL, tek seans: 25 TL

Detaylı bilgi için: istanbulcoffeefestival.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bu etkinlik İstanbul’u buram buram kahve kokutacağa benziyor. Eğer sizde kahvesiz olmaz diyenlerdenseniz, bu etkinliği kaçırmayın deriz!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!