The Hundreds: Lookbook Çekimi İçin Doğadan İlham

The Hundreds adlı Amerikan erkek giyim markası, 25 Ekim’de önemli köşelerinde satışa sunmaya başlayacağı en son koleksiyonu için, sarf ettikleri çabaya değecek bir lookbook çekimi yapmışlar.

Bu lookbook için ise, hayvanlar kırallığında en yırtıcı olan hayvanlardan – çakallar, sırtlanlar gibi- rol çalmışlar.

Doğadan etkileşimle üretilmiş bu koleksiyon için yine doğa ile paralel bir kurgu yaratılmış, ve başarılmış. Günümüze kadar erkek modası bir kenara atılsa da, dünyada bu alanda ilgi çekici çalışma ve koleksiyonlar hızla artmakta. Ayrıca, enteresan kurgu ve moda çekimleri ile daha da desteklenir duruma geldi. Sizlere de bu emekleri yersiz bırakmayıp, ilham almak kalıyor.

Koleksiyon içerik olarak ise; su geçirmez dokuma kumaşlardan üretilmiş kabanlarla, kanvas kumaştan tasarlanmış kapüşonlu parkalarla, kendini yineleyen kamuflaj desenleriyle ve The Hundreds’a ait apokaliptik ve postmodern olarak tanımladıkları grafik formları ile dolup taşmakta.

İşte hayvanlar krallığı 2012:

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam