H&M’in 2016 yeni yıl kampanyası için çektiği ‘Come Together’ filmi yayınlandı

H&M’in geçtiğimiz günlerde yayınladığı ve başrolünde Adrian Brody’nin yer aldığı yeni yılbaşı özel kısa filmi ‘Come Together’ın yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim var: Wes Anderson. Büyük Budapeşte Oteli, Moonrise Kingdom ve The Darjeeling Limited gibi ünlü filmleri bulunan yönetmen, H&M için çektiği kısa filmde, izleyicileri sihirli bir yolculuğa çıkarıyor. Filmlerinde sevimli hikayelere ve mutluluk veren renklere yer veren yönetmen, bu sefer de geleneği bozmuyor. Hikaye, yılbaşı öncesinde karlı dağlar arasında yolculuk yapan bir trende geçiyor. Trenin kondüktörü ise Adrien Brody.

H&M kısa film

‘Wes Anderson’un yarattığı sihirli kış treninde yolculuk, H&M’in rahat, sıcak ama sofistike yılbaşı koleksiyonu için mükemmel ortamı yaratıyor. Koleksiyon, günlük parçaları özel bir güne uyacak şekilde birleştirerek, hem kutlama sezonunun havasını yakalamak hem de sevdiklerinizle bir araya gelmekle ilgili.’ diyor H&M Tasarım Başkanı ve Kreatif Direktör Pernilla Wohlfahrt.

Filmin konusu

Filmde, sevdiklerini ziyaret etmek için yılbaşı öncesi bir araya gelen yolcular ve kış bastırınca gelişen olaylar işleniyor.

‘Bazen yapabileceğimiz en iyi şeyin tanımadığımız birine sarılmak olduğu bu günlerde bu hikaye daha da anlamlı.’ diyor aktör Adrien Brody.

Come Together filmini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Come Together – directed by Wes Anderson starring Adrien Brody – H&M

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!