Hep aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldınız mı: Enerjiyi okumayı öğrenin

Herkes enerjiyi okuyabilir! Bu insanın en doğal yeteneklerinden biridir. Bilinçli veya bilinçsiz, istisnasız her insan bunu yapar. Ancak, birçok kişi enerji okumanın bir ütopya olduğunu düşündüğünden bu yeteneğinden habersiz yaşar. Bunun sebebi, modern zamanda insanın soyut olanı algılamakta ve kabul etmekte zorlanmasıdır.

Enerji serisinin bu üçüncü videosunda size herkesin enerjiyi okuyabildiğini kanıtlıyorum. En sıradan ve doğal anlarımızdan örneklerle… Ve sizi aklınızda yepyeni kapılar açacak bir bilgi ile tanıştırıyorum: Bir şeyin fiziksel olarak değişmiş olması her zaman değiştiği anlamına gelmez, enerjisinin değişmesi gerekir.

Fiziksel dünya çoğu zaman yanıltıcı olabiliyor. Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda hep aynı hayatı yaşamış olduğunuzu fark ediyorsanız ve artık bunu değiştirmeye kararlıysanız, bu videoda paylaştıklarım aklınızda yepyeni kapılar açacak.

Bu video aynı zamanda 8 Haftalık Kendimle Bağlantı kişisel dönüşüm programımın bir parçası. Programla ilgili daha detaylı bilgi için bana [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz.

Hakkımda daha fazla bilgi için: www.digdemgirici.com

Hep Aynı Şeyleri Yaşamaktan Sıkıldınız mı? (Yeni Başlayanlar için Enerji Okuma ve Dönüşüm)

Kendimle Bağlantı – 8 Haftalık Online Kişisel Dönüşüm Programı

Kendisi ile bağlantısı güçlü insan yaratıcı, huzurlu ve dengeli bir yaşam kurabilir ve böyle bir yaşamı sürdürebilir. Ayrıca, diğer insanlarla olan iletişiminde başarılı ve yapıcı bir tavır geliştirebilir. Bu programda, çakra sistemi, iletişim, hareket, meditasyon, nefes, yaratıcılığınızı etkili şekilde geliştirecek özel çalışmalar ve mindfulness (bilinçli farkındalık) aracılığıyla katılımcıların kendi doğalarını tanımaları ve kendilerini etkin şekilde ifade edebilmeleri amaçlanmıştır.

Programın niyeti katılımcılara kendi yaşamlarının biricik yaratıcıları olduklarını hatırlatmak, şefkat dolu bir yaşam için ihtiyaç duydukları ilham ve araçları onlarla paylaşmaktır. Yaşamının sorumluluğunu alan, kendi duygu, düşünce ve ihtiyaçlarının farkında ve isteklerini yürekten ifade edebilen özgür bireylere dönüşmelerine katkı sağlamaktır. Bu yolda, tüm desteğimle yanınızda olacağımdan emin olabilirsiniz! Birlikte başaracağız. Gerçekleşmeyen hayal kalmasın artık! Ayrıca program sonunda her katılımcıya kişiye özel çakra analizi hediye.

Programla ilgili detaylı bilgi ve kayıt için lütfen [email protected] adresime mesaj atın.

İlginizi çekebilir: Sadece fiziksel bedenden ibaret değilsiniz: Enerji bedeninizle tanışın

Diğdem Girici Yoga Eğitmeni
İnanıyorum ki doğru bilgiye ulaşabilen ve bu bilgiyi hayatında doğru şekilde kullanmayı öğrenen her insan hayal ettiği yaşamı yaratabilir. İşte bu yüzden yazıyorum, yaşamımı ... Devam