Haftanın yaşam röportajı: Makbule Abut ile doğum haritası üzerine

Merhaba sevgili astroloji severler! Daha önce Makbule Abut ile astroloji videosunun yazısını sizlerle paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine astrolojiden bahsedeceğim. Ama elbette ki aynı şeylerden değil.

Doğum haritamızı bilmek ve onunla birlikte hareket etmek neden bu kadar önemli? Her gezegenin kendine göre bir özelliği var. Ve biz de bunları bilmek için doğum haritasına başvurmalıyız. Hayatımızda önemli kararlar alırken, işlerimizi yürütürken bu gezegenlerin konumlarına göre bir astrolog ile birlikte hareket etmeliyiz.

Kuzey Ay Düğümünün (Ejderin Başı) geleneksel astrolojide Jüpiter özelliklerini yansıttığı söylenir. Hayatımız boyunca deneyimleyeceğimiz bütün iyi şeyleri simgeler. Güney Ay Düğümünün (Ejderin Kuyruğu) ise geleneksel astrolojide Satürn özelliklerini yansıttığı söylenir. Bu konum ise hayatımız boyunca karşılaşacağımız kötülükleri simgelemektedir.

Aslında bir bilsek doğum haritası bize ne kadar katkı sağlıyor… Makbule Abut ile çektiğimiz videoyu YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz.

ASTROLOJİ & DOĞUM HARİTASI/YILDIZ HARİTASI #2 | Aslı Aybars

Sevgiyle kalın!

İlginizi çekebilir: Haftanın röportajı: Makbule Abut ile astroloji üzerine

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam