Haftanın röportajı: Makbule Abut ile astroloji üzerine

Merhaba sevgili okurlarım! Aranızda burçlara inanmayan var mı? Bence yok, çünkü her ne kadar “burçlara inanmıyorum, astroloji de ne ya?” desek bile, aslında ona göre yaşıyoruz ve dilimizden düşürmüyoruz.

Çoook eski zamanlardan gelme bir durum aslında bu. Gök olaylarından ve doğal afetlerden kendilerine bir yol çiziyorlar ve günümüzde de bu yoldan ilerliyorlar.

Ama insanlar 12 burca sığdırılamaz. Bunun için de doğum haritamızı bilmemiz gerekiyor. Astrolojide doğum haritası aslında yıldız haritasının başka bir isimle belirtilmesidir.

Yıldız haritası bir insanın annesinin karnından çıkıp ilk nefesini almasıyla birlikte oluşan gökyüzü konumunu gösteren, grafiksel şemaya verilen isimdir. Bu şemaya yıldız haritası ya da doğum haritası denilmektedir. Doğum haritası hayatımızda atacağımız adımlar için çok önemlidir.

ASTROLOJİ & DOĞUM HARİTASI/YILDIZ HARİTASI | Aslı Aybars

Bu konuyla ilgili detaylıca bir video çektim. Kim ile? Tabii ki Makbule Abut ile. YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz.
Astrolojiye inanın ve onu sevin diyorum. Hoşça kalın!

İlginizi çekebilir: Haftanın sağlıklı yaşam röportajı: Makbule Abut ile Feng Shui üzerine – 2

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam