Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Seninle evlenir miyim?

Herkese merhaba! Tiyatro sezonu tam gaz devam ederken ben de sizlere anlatmaya, yazmaya devam ediyorum.

Bu hafta ise çok sevdiğim arkadaşlarım Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi ile birlikte “Seninle Evlenir Miyim?” oyununun röportajını yaptık. Enerjileri hiç bitmeyen ve bunu seyirciye çok güzel yansıtan iki güzel oyuncunun oyunu da tabii ki çok güzeldi.

Oyundan bahsetmek gerekirse: Baran ağzı laf yapan, mahalle kültürü ile yetişmiş biridir. Okumayı sevmez, kültürel etkinliklere ilgisi pek yoktur. Ama konu at yarışı olunca akan sular durur. Arabesk müziğe bayılır ve Fenerbahçelidir. Matbaada çalışan Baran, mesleğinde çok yeteneklidir. Bıraksalar kağıttan adam bile yapabilir. Cansu ise okumayı ve kültürel etkinlikleri sever. Bir beyaz yakalıdır ve işinde başarılıdır. Son derece saf bir yapıya sahip olan Cansu, Galatasaray taraftarıdır. Birbirlerine zıt karakterlere ve yaşam tarzlarına sahip olan Baran ve Cansu bir gün vapurda karşılaşırlar. Bu karşılaşmadan ikisi de farklı hislerle ayrılır. Baran ilk görüşte aşık olmuş, Cansu da ilk bakışta nefretin ne olduğunu anlamıştır. Baran planlı bir şekilde yalanlar söyleyerek kendini bambaşka biri olarak tanıtır. Cansu bu yalanlara inanır ve yeni bir aşk başlar. Peki ya yalanlar ortaya çıkınca neler olur? Cevabı sahnede.

Gidin, izleyin ve bana da teşekkürlerinizi yazmayı unutmayın!

ŞEBNEM ÖZİNAL & YOSİ MİZRAHİ İLE ''SENİNLE EVLENİR MİYİM'' OYUNUNU KONUŞTUK! | Aslı Aybars

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

İlginizi çekebilir: Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Yaralarım Aşktandır

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam