Haftanın güzellik röportajı: Serpil Erenkuş ile kaş şekillendirme üzerine

Merhaba sevgili okurlarım. Kadınların daha çok ilgisini çeken ama erkekler için de bir o kadar önemli olan bir konuyla karşısınızdayım: Kaş alımı. Kaşlar yüzümüzde sadece öylesine duran bir şey değildir. Kaşlarımız ifademizi etkili bir şekilde aktarabildiğimiz bir şeydir. Kızdığımızda kaşlarımızı çatarız. Şaşırdığımızda kaşlarımız havaya kalkar. Üzüldüğümüzde aşağıya doğru iner. Kaşlar, bir ifade biçimidir.

Bu konunun uzmanı Serpil Erenkuş ile çok keyifli ve faydalı bir video çektik. YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz. Sevgili Serpil’in de dediği gibi kaşta moda yoktur. Moda diye sen kaşlarını incecik aldığında yüzüne yakışmıyorsa bu çok kötü bir görüntü oluşturur. Kaşlar, bizi güzelleştiriyorsa burada önemli olan modaya uymak değil, yüzümüze uygun olmasıdır.

Hepimizin kaşlarımızla ilgili bir şikayeti var. Kaşlarımız bize neden küsüyor? Genelde hormonal sebeplerden olduğunu söyledi sevgili Serpil. Doğum, tiroid gibi etkenler kaşların dökülmesinde ve küsmesinde önemli rol oynuyor. Ve tabi yanlış kaş alımları da çok etkili.

Yüzümüzde çok önemli etkene sahip olan kaşlarımıza gereken özeni gösterelim. Kendimizi ifade etmekte kullandığımız önemli şeylerden bir tanesi kaş.

Bu konuyla ilgili veya herhangi bir konuyla ilgili bana sormak istediğiniz varsa Instagram adresimden bana ulaşabilirsiniz. Kendinize ve kaşlarınıza çok iyi bakın, iyi günler dilerim.

Kaş Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? – Pratik Bilgiler | Aslı Aybars

İlginizi çekebilir: Haftanın sağlıklı yaşam röportajı: Makbule Abut ile Feng Shui üzerine

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam