Haftanın güzellik röportajı: Gonca Gökdemir ile H100, namıdiğer gençlik aşısı üzerine

Herkese yeniden merhaba! Bugün yine cilt bakımı ile karşınızdayım. Daha önce Gonca Gökdemir ile bir video çekip yazısını da burada paylaşmıştım sizlerle. Yeniden, güzelleşmek adına kısa kısa tüyolar vereceğim sizlere.

Evde cilt bakımı yapmak için bile ilk önce bir uzmana gitmenizde, cilt analizi yaptırmanızda fayda var. Her gün mutlaka yüzünüzü nemlendirmeyi ve iyi bir temizleyici kullanmayı unutmayın. Ve tabi yaz kış olmazsa olmaz güneş koruyucu kremler… Güneşe çok fazla çıkmasanız da bilgisayar, televizyon, telefon gibi ışıklar da cildimize zarar veriyor.

Peki bu H100 aşısı nedir, ne işe yarar? H100 aşısını gençlik aşısı olarak da tanımlayabiliriz. Deforme olmuş, sarkmış, nemini kaybetmiş, kırışıklık olmuş, zarar görmüş ciltlerin nem tutma kapasitesini artırır. Nem kapasitesini artırarak cildin ilerleyen yaşlarda sentezleyemediği mineral, peptit, aminoasit, vitamin gibi yapı taşlarını dışarıdan cildin altına hazır olarak vermektedir. Böylece H-100 aşısı, cildin gerekli olan bütün ihtiyaçlarını gidererek elastik, canlı ve genç bir görünüm elde etmesine yardımcı olur.

Son zamanların en trend medikal estetik tedavi ürünlerinden biri olan H-100 aşısı, cilt gençleştirme kokteylleri içinde en yeni ve en başarılı ürün. Ben de sevgili Gonca’ya giderek bu uygulamayı yaptırdım. Videoyu YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz.

GENÇ GÖRÜNÜM İÇİN H100 AŞISI! – Nedir, Faydaları Nelerdir? #CiltBakım | Aslı Aybars

 

Bana Instagram adresimden ulaşabilirsiniz. Cildimiz ve ruhumuz her zaman genç olsun. Kocaman sevgiler!

İlginizi çekebilir: Haftanın sağlık uzmanı röportajı: Gonca Gökdemir ile Hollywood cilt bakımı üzerine

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam