Haftanın sağlık uzmanı röportajı: Gonca Gökdemir ile Hollywood cilt bakımı üzerine

Merhaba, yine ben geldim ve bugün yine hepimiz için ihtiyaç olan bir konudan sizlere bahsedeceğim; Hollywood cilt bakımı! Sevgili Gonca Gökdemir sayesinde ve adından mıdır bilmem ama en sevdiğim bakım tekniği bu oldu.

Olumsuz etmenlerin cilt üzerinde büyük bir zarara dönüşmemesi için cilt bakımı şart. Cilt bakımı için illa bir doktora mı gitmem gerekiyor, ben zaten evde yapıyorum diyebilirsiniz. Ama gün içerisinde yaptığınız krem veya tonik uygulamaları yeterli gelmeyebilir. Bunların dışında her gün olmasa da belirli zamanlarda cilde çeşitli şekillerde bakım yapmanız gerekir. Ben Gonca’ya giderek cildimdeki bütün kötülüklerden arınıyorum. Size de tavsiye ediyorum.

Cildimiz doğduğumuz andan itibaren yaşlanmaya başlıyor. Ve bu yaşlanmayı tetikleyen 2 önemli faktör var. Birincisi dış faktörler ve bunlardan en önemlisi Güneş. Yani cildimize en büyük kötülüğü Güneş yapıyor. Ah o Güneş yok mu! Tabi her şeyi güneşe yıkmamak gerekiyor. Sigara, hava kirliliği, çevre kirliliği gibi faktörlerin de çok büyük etkisi var. Diğeri ise genetik faktörler. Bunların çözümü ise tabi ki cilt bakımı.

Bizzat gidip yaptırdığım ve cilt üzerinde bol bol konuştuğumuz videomu YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz.

CİLT BAKIMI YAPTIRDIM! – Cilt Bakımı & Cilt Sağlığı – Gonca Gökdemir | Aslı Aybars

 

YouTube kanalıma hala abone olmadıysanız darılırım. Ve bir de Instagram hesabım asliaybarss’tan bana her şekilde ulaşabilirsiniz. Bol sevgiyle kucaklıyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam