Günlük burç yorumları: 7 Şubat

7 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
7 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Ayın 10’undaki yeniay; yeni bir sosyal mecra ya da sosyal ağ lansmanı için uygun bir ortam hazırlıyor. Bu süreçte, planlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için adımlar atmadan, daha önce gözden kaçırdığınız hatalarınızı fark edebilmek ve değişen koşullara uydurabilmek için, bir kez daha gözden geçirin.

Boğa

Uluslararası bağlantıları olan bir işiniz varsa, bugün gecikmelere ve karışıklıklara karşı esnek olmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Hayatta karşınıza çıkacak her şeyi kontrol edemeyeceğinizi aklınızda bulundurarak, beklenmedik olaylara karşı her zaman hazırlıklı olun.

İkizler

Bugün, finansal düzenlemeler içeren anlaşmalar yapmaktan uzak durmanızda fayda var. Onun yerine, projeleriniz üzerinde çalışmak için zaman ayırın.

Uplifers önerisi: Yeni düzenlemeler ve anlaşmalar söz konusu olduğunda; kendi kurallarınızı belirleyin ve şartların tamamını gözden geçirerek, pişman olacağınız adımlar atmaktan kaçının.

Yengeç

Bugün partneriniz ya da iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşamanız söz konusu olabilir. Önemli görüşmeleri sonraya ertelemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Anlaşmazlıklar söz konusu olduğunda; kendinizi ifade etmeniz kadar, karşınızdakileri anlamanız da, sorunların çözümü için önemlidir. Yargılamak yerine, empati kurmaya çalışın. “Empati nedir, ne değildir?

Aslan

Bugün aldığınız yeni bilgiler doğrultusunda, projelerinizi gözden geçirmeniz ya da yeni projeler üretmeniz gerekebilir. Detaylara özen göstermenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Herhangi bir iş üzerinde çalışırken, çabalarınızın karşılıksız kalmaması için, aklınızdan çıkarmamanız gereken öneriler; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Başak

Bugünlerde, yaşam kalitenizi ve üretkenliğinizi arttırmak adına yeni alışkanlıklar geliştirme isteğiniz ön plana çıkabilir.

Uplifers önerisi: Daha kaliteli ve üretken bir yaşam sürebilmek adına yardımcı olabilecek öneriler için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Terazi

Projenizin etkilerinin kalıcı olmasını istiyorsanız, harekete geçmeden önce biraz daha beklemeniz yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için çalışırken, sahip olduğunuz zamanı ve olanakları en iyi şekilde değerlendirebilmek ve daha güvenli adımlar atabilmek için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Akrep

Bugünlerde iş yoğunluğunuz azalacak. Bu fırsatı gelişmeleri yakalamak ve değerlendirmek için kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer son zamanlarda vaktinizin çoğunu çalışarak geçirdiyseniz, bu süreçte kendinize zaman ayırmanız da, yenilenmenize yardımcı olacaktır. Daha kaliteli bir yaşam için; “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları

Yay

Eğer işle ilgili yeni planlarınız varsa, bu ay onları hayata geçirmek için doğru zaman olabilir. İkna kabiliyetiniz yükselişte.

Uplifers önerisi: Planlarınızı hayata geçirme sürecinde yapacağınız görüşmelerde, daha ikna edici olabilmenin yolu, beden dilinizi etkili şekilde kullanmanızdan geçiyor. Harvardlı bilim kadını Amy Cuddy’nin, beden diliyle ilgili bilgilendirici konuşması için; “Beden dili ve benlik etkileşimi

Oğlak

Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak için biraz zaman ayırmanız gerekebilir. Ancak o zaman, yeni ve kârlı projeler için adım atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli olan ne kadar çalıştığınız değil, ortaya ne koyduğunuzdur. Sahip olduğunuz zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Kova

Yeniay, çalışmalarınıza ışıltı katarak, çabalarınızın karşılığını almanıza yardımcı olacak. Ulaşmayı en çok istediğiniz hedefinize odaklanın.

Uplifers önerisi: Hedeflerinizi belirlerken, gerçekten ulaşmak istediğiniz şeyi keşfedebilmek için, kendinize karşı dürüst olun. Net ve gerçekçi hedefler koyarak, adımlarınızı bu yönde atın. “Başarıya ulaşmanın yolları

Balık

10 Şubat’ta yeniay, kendi içinizde bir yolculuğa çıkarak sizin için önemli olan şeyleri keşfetmenize ve huzuru yakalamanıza yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Meditasyon yapmak; farkındalığınızı artırarak, kendinizi keşfetmenizi ve iç huzurunuzu bulmanızı sağlar. Yardımcı olabilecek öneriler için; “Zen huzuruna ulaşmak için 12 altın kural

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!