Günlük burç yorumları: 6 Ocak

6 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
6 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Kariyerinizi bir adım daha ileriye taşımak için bir adım atın. Özgeçmişinizi, yaratıcı bir iş yapıyorsanız portfolyonuzu veya web sitenizi güncelleyin.

Uplifers önerisi: Sizi işe alacak kişiler iş görüşmesinden öncesinde etkileyebilmek ve bir adım öne çıkabilmek için yaratıcı cv örneklerine göz atın.

Boğa

Dünyada keşfetmek istediğiniz bir çok yer var. Eğer işiniz seyahat içeren bir işse, yakın zamanda kendinizi bir uçakta bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Amaç keşfetmekse, işe dünyanın daha uzak ve daha az ayak basılmış harikalarından başlayabilirsiniz.

İkizler

Bu hafta yakın çevrenizdekilerle paylaşacağınız şeylere biraz daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Herkesin kendini rahat hissettiğinden emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: İçinizdeki paylaşma arzusu ne kadar büyük olursa olsun; neyi, ne zaman, kime anlatacağınızı bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Yengeç

Bu hafta tüm dikkatinizi, kişisel hayatınızda ya da iş hayatınızda yakın olduğunuz biriyle kurduğunuz ilişkiyi daha da geliştirmeye yönelteceksiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı ilişkiler geliştirebilmenin ve sürdürebilmenin en önemli kurallarından biri empati yapmaktır. Empati yeteneğinizi geliştirebilmek için; “Empati nedir, ne değildir?

Aslan

İş programınız sizi her an meşgul tutacak kadar yoğun. İyi haber; iş arkadaşlarınızın hepsi sizle uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Uplifers önerisi: Birlikte çalıştığınız kişilerle iyi ilişkiler geliştirmek; daha mutlu bir iş hayatı demektir. Ayrıca işiniz konusundaki motivasyonunuzu arttırarak daha verimli çalışmanızı sağlar.

Başak

Yaratıcılığınız ve yetenekleriniz bu hafta ön planda olacak. Çevrenizdekilere elinizden gelenin en iyisini gösterin, daha fazlası için geri dönebilirler.

Uplifers önerisi: Hobiler, yaratıcılığınızı göstermenin en etkili yollarından biridir. Kendi yaratıcılığınızı keşfedip, ortaya bir şeyler koyduktan sonra, çevrenizdekilerin beğenisini toplamak; hayat için fazladan bir motivasyon kaynağı olacaktır.

Terazi

Bu hafta kalbiniz evinizde. Cuma günü yeni ay evle ilgili bir konuda yeni başlangıçlar getirecek; bir takım gelişmeler ve değişim projeleri söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Eviniz, kişiliğinizi yansıtır. Evinizi kendi zevklerinize göre dekore etmek, burada geçireceğiniz zamanı daha keyifli ve huzurlu bir hale getirir. Dekorasyon konusunda şıklığıyla göz dolduran otellerden ilham alabilirsiniz.

Akrep

Bugünlerde gelen kutunuz bir çok e-posta ve mesajla dolacak. Düzenli olarak takip etmenizde fayda var, bazıları beklediğinizden daha çok işinize yarayabilir.

Uplifers önerisi: Biriken işlerin altından kalkmanız daha zor olacağından; kendinize bir çalışma programı oluşturarak ertelediğiniz işlerinizi de programınıza dahil edin. Gelen mesajları okumak ve yanıtlamak da özen göstermeniz gereken konulardan.

Yay

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız, bu hafta ve önümüzdeki hafta harekete geçmek için en uygun zamanlar.

Uplifers önerisi: Düşünmeyi bırakın ve harekete geçin. Eylemler sizi ileriye taşır, düşünmekse sizi tutsak eder. Amacınız para kazanmaksa, aklınızdaki projeleri bir an önce hayata geçirmeye bakın.

Oğlak 

Bugün mikrofon sizin elinizde. Ne söylemek isterdiniz? Aslında çok önemi yok, çünkü  Venüs yapacağınız her şeye cazibe ve zarafet katacak.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinize, onlara değer verdiğinizi göstermek için iyi bir fırsat olabilir. Ne dersiniz?

Kova

Kendinize daha fazla zaman ayırmaya başladıkça, bu süreçte; hem iyileştirici hem de eğlenceli bir dönüm noktası yaşamanız çok olası.

Uplifers önerisi: Yalnız kalmak ve kendinizle biraz da fazla zaman geçirmek; sandığınızdan daha keyifli olabilir. Eğer yalnızlıkla ilgili tedirginlikleriniz varsa; “Yalnız kalmaya tahammül edemiyorum

Balık

Programınız bu hafta çok çabuk dolacak. Yeni arkadaşlar edineceğiniz gibi eski arkadaşlarınız da yanınızda olacak.

Uplifers önerisi: Sizce de biraz daha fazla eğlenmeyi hak etmediniz mi? Sosyalleşin!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!