Günlük burç yorumları: 6 Mayıs

6 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
6 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde dış görünüşünüzde bazı değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Spor yapmak doğru bir başlangıç olabilir.

Uplifers önerisi: Hem dış görünüşünüzü değiştirmek, hem de daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için spor yapmanız şart. Spor ve beslenme konusunda yardımcı olabilecek uzman görüşleri için,  “Live up” kategorimize göz atmanızda fayda var.

Boğa Burcu

Yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Yapacağınız iş için grup çalışması gerekiyorsa, liderlik görevini üzerinize alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi geliştirebilmek ve kariyerinizde ilerleyebilmek için, kendinize güvenmeniz ve sorumluluk almanız şart. Özgüveninizi arttıracak öneriler için; “Özgüveninizi arttıracak 10 öneri: Başarana kadar numara yapın

İkizler Burcu

Bugünlerde, gözünüzü yaratıcılığınızı daha etkin şekilde kullanabileceğiniz yeni bir iş fırsatına dikmiş olabilirsiniz. Adım atmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Eğer yeni bir işte çalışmak istiyorsanız, işe alım sürecinin en önemli adımı olan iş görüşmelerini başarıyla tamamlamanız şart. Konuyla ilgili öneriler için; “İş görüşmelerinde başarılı olmak için 10 ipucu

Yengeç Burcu

Bugünlerde hayır işleri yapma isteği duyuyor olabilirsiniz. Sizden daha genç kişiler için akıl hocalığı yapmak, bu isteğinizi karşılayabilir.

Uplifers önerisi: Bilgi birikiminizi de deneyimlerinizi paylaşmak, çevrenizdekilere yardım etmenin en iyi yollarından biridir. Bireysel tatmininizi de sağlayabilmek için, gönüllü olmaktan çekinmeyin.

Aslan Burcu

Bu hafta içerisinde beklenmedik bir seyahat programı yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan birinin katılamayacağı bir organizasyon, bu seyahatin nedeni olabilir.

Uplifers önerisi: Seyahate çıkarken, her daim elinizin altında olacak bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız; “Seyahatinizi kolaylaştıracak 9 iPhone uygulaması

Başak Burcu

Topluluk karşısında konuşmak, sizi tedirgin ediyor ya da heyecanlandırıyor olabilir. Ancak bugünlerde bu tarz bir duruma hazırlıklı olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Topluluk karşısında konuşurken, kendinize olan güveninizi yüksek tutmak yararınıza olacaktır. Konuyla ilgili sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak öneriler için; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Terazi Burcu

Bugünlerde finansal durumunuzu kontrol altına almak için yeni adımlar atabilirsiniz. Yatırımlarınızı daha karlı hale getirmek, yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Finansal durumunuzun kontrolden çıktığı durumlarda, birikimleriniz hayat kurtarıcı olabilir. Birikim yapmanızı kolaylaştıracak öneriler için; “Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu

Akrep Burcu

Projeleriniz için yatırım bulmak ya da karlı yatırımlar yapmak için oldukça uygun bir zaman. Yine de dikkatli olmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Kazançlı yatırımlar yapabilmek için, karar vermeden önce seçeneklerinizi iyi değerlendirin. Karar aşamasında yardımcı olabilecek öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Yay Burcu

İşle ilgili düzenleyeceğiniz bir organizasyon, sandığınızdan daha zorlu geçebilir. Herkesi tatmin etmek kolay olmayacak.

Uplifers önerisi: Bu zorlu durumun üstesinden gelebilmek için, sakinliğinizi koruyun ve herkese eşit mesafede durmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu

Bugünlerde taşınmak konusunda yeniden düşünmeye başlayabilirsiniz. Yanınıza birinin taşınması ya da evcil bir hayvan sahiplenmek de seçenekleriniz arasında olabilir.

Uplifers önerisi: Hayvanlarla vakit geçirmek, keyfinizi yerine getirmesinin yanı sıra, karşılıksız sevgiyi tadabilmenin de en eğlenceli yollarından biridir. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Kova Burcu

Tatil özleminiz artıyor. Bugün, kendinize tatil seçeneklerinizi değerlendirmek ve hayal kurmak için vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tatil yapmak istiyor ancak nereye gideceğinize karar veremiyorsanız, seyahat önerileri ve dünyanın dört bir yanından ülkelerin sanal turu için “Explore up” kategorimize bir göz atın.

Balık Burcu

Ailenizden biriyle kısa bir tatil programı planlayabilirsiniz. Hesaplı bir plan yapmak yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız tatil keyfinizi yerine getirecek olsa da, sonrasında karşılaşabileceğiniz maddi problemlerin sizi strese sokmaması için, hesaplı bir plan yapın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!