Günlük burç yorumları: 4 Şubat

4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Çevrenizdekilere çok fazla göstermediğiniz bir yeteneğinizi kullanma isteğiniz güçlenecek. Yalnız çalışabilmek için kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer biraz yalnız kalmak istiyorsanız; kendi ihtiyaçlarınızı başkalarının isteklerinin önüne koymayı öğrenin. Konuyla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa; “Hayır deme korkusu

Boğa

Bugün, Balık burcunda bulunan Mars ve Neptün’ün birbirlerine olan konumundan dolayı, zor durumda olanlara göstereceğiniz şefkat duygusu, normalden daha güçlü olabilir.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekilere ihtiyaç duydukları şeyleri vermek, hayatınız boyunca sizi hep mutlu edecek bir seçimdir. Yaptığınıza asla pişman olmayacağınız diğer şeylerin listesi için; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

İkizler

Kariyeriniz arzunuzun yükseleceği bir gün. Bu hedefiniz, profesyonel alanda kendinizi geliştirmeniz için bir adım atmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Hedefiniz her ne olursa olsun; içinizdeki potansiyeli keşfetmenize, kendi başarı ve mutluluk hikayenizi yazmanıza yardımcı olacak öneriler için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yengeç

Hayalinizde tatile çıkmanızın zamanının geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Denizaşırı bir seyahat ya da sahil şeridinde bir tatil söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Tatile çıkma arzunuz ağır basıyorsa ancak nereye gideceğinize karar veremiyorsanız, Explore up kategorimiz, size rehberlik yapabilir.

Aslan

Paranızı yeni bir yatırım yapmak için kullanmadan önce, yeterli araştırmayı yaptığınıza emin olun. Uzmanlara danışmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Birikiminizi nasıl değerlendireceğinize karar vermeden önce; riski minimuma indirip kazancınızı maksimuma çıkarabilmek için, tüm seçeneklerinizi değerlendirdiğinize emin olun.

Başak

Partnerinizle beraber ilişkinizi geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. Nezaket, şefkat ve anlayış ön planda olacak.

Uplifers önerisi: İlişkilerdeki temel sorunlardan biri, tarafların anlaşılamadıklarını düşünmeleridir. Partnerinizle iletişiminizi geliştirebilmek için yardımcı olabilecek öneriler için; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Terazi

Bugünlerde normalden daha dalgın olabilirsiniz. Eğer tamamen odaklanmanız gereken bir proje söz konusuysa, bu durum işinizi zorlaştırabilir.

Uplifers önerisi: Dalgınlığınızın sebebi, hayatınızın istediğiniz gibi ilerlemediğini hissediyor olmanız ise; bir göz atmanızda fayda var; “Sandığınızdan daha iyi olduğunuzun 19 işareti

Akrep

Bugün alacağınız bir konser ya da sinema teklifini değerlendirmek isteyebilirsiniz. Sadece yapacağınız program değil, birlikte vakit geçireceğiniz kişi de keyfinize keyif katacak.

Uplifers önerisi: Vücut dili, özellikle flört ederken; çoğunlukla yanlış anlaşılan ya da yorumlamakta zorluk çekilen bir konu. Karşınızdakini daha kolay anlamanıza yardımcı olacak ipuçları için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Yay

Evinizde huzurlu bir ortam yaratmayı başarabileceğiniz bugünlerde, iç huzurunuza kavuşmanız da sonunda mümkün olacak.

Uplifers önerisi: Yaşamınıza yön verecek ve iç huzurunuzu bulmanıza yardımcı olacak pratik formüller için; “Hayatınızı düzene sokmanın 50 yolu

Oğlak

Yaratıcılığınızı maksimum düzeyde kullanmanızı gereken bir proje için, bugün ihtiyacınız olan ilhamı bularak ilerleme kat edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızı her zaman kullanamadığınızı ya da ihtiyaç duyduğunuz ilhamın her an yanınızda olmadığını hissediyor olabilirsiniz. “Ye, dua et, sev” kitabının yazarı Elizabeth Gilbert’ın bu konudaki ilham verici konuşması için; “Yaratıcı ruhların gölgesinde: Deha

Kova

Harcamalarınızın sizi tükettiğini hissediyor olsanız da, bu durumu atlatmak için ihtiyacınız olan dayanma gücünü içinizde bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Karşılaşacağınız maddi çıkmazların sizi tüketmesine izin vermemek için, mutluluğun maddiyattan ibaret olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Her daim, kenarda bir miktar birikiminizin olmasında da fayda var.

Balık

Bugün, sahip olduğunuz benzersiz şefkat duygusunu, kendiniz için olumlu sonuçlar doğuracak şekilde kullanmanın yollarını bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mutluluk hak değil, bir seçimdir. İçinizdeki olumlu duyguları, önce kendinize yönelterek; hayattan daha çok keyif almanın yollarını arayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!