Günlük burç yorumları: 4 Ocak

4 Ağustos 2013 Burç Yorumları
4 Ağustos 2013 Burç Yorumları

Koç

Gün içerisinde yakın arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde; keyifli vakit geçirmenin yanı sıra, beyin fırtınasıyla yeni fikirler üretmeye ve yeni işbirliklerine de açık olacaksınız.

Uplifers önerisi: Eğer biraz ilhama ihtiyacınız varsa, yaptığı işte başarılı olan, kendilerini kanıtlamış kişilerden ilham alabilirsiniz; “Ersan Özer’le Başarı ve Motivasyon Üzerine

Boğa

Bugün harekete geçeceğiniz her konuda çevrenizdekilerin desteğini alacaksınız. İşinizle ilgili önemli anlaşmaları ya da düzenlemeleri yapmak için harika bir gün.

Uplifers önerisi: Çevrenizin desteğini almak sizi büyük ölçüde motive edecektir. Ancak sahip olduğunuz potansiyeli en iyi şekilde değerlendirebilmek için, kaygılarınızdan kurtulmanız gerekiyor.

İkizler

Sizin için adeta bir elçi gibi çalışan Mars’ın da yardımıyla; çevrenizdekiler üzerinde bıraktığınız etkinin, onlar için ne kadar ilham           verici olduğunu görmek sizi oldukça keyiflendirecek.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekileri etkileyebilmek için, önce kendinizi etkilemeniz gerekir. Çünkü başkalarının size karşı tavrı, sizin kendinize olan davranışınızla bağlantılıdır. Özsaygıyı elden bırakmayın.

Yengeç

Kişisel ihtiyaçlarınızı ön planda tutacağınız bir gün. Bir süredir sahip olmanın hayalini kurduğunuz bir şey ya da gerçekleştirmek istediğiniz bir planınız varsa; gereken harcamayı ya da yatırımı yapmak konusunda istekli olacaksınız.

Uplifers önerisi: Dönemlik ihtiyaçlarınızı karşılamak, belirli bir süre tatmin olmanızı sağlayacaktır. Uzun süreli mutluluk içinse, kendinize yatırım yapın .

Aslan

Eğer kendi işinizle meşgulseniz; bugün tanıtım kampanyanızı başlatmanız ya da potansiyel iş birliklerinize teklifler göndermeniz için ideal gün.

Uplifers önerisi: Durmayın, harekete geçin.

Başak

İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirmek için yeni yollar bulacaksınız. Üzerinde beraber çalışacağınız bir proje, sizi başarıya ulaştıracak.

Uplifers önerisi: Araştırmaların sonuçları, iş yerinde mutlu olan kişilerin, daha verimli çalıştıkları ve iş arkadaşlarını da olumlu yönde etkilediklerini gösteriyor. Daha mutlu ve üretken bir iş hayatı için,  “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Terazi

Önünüzdeki bir kaç hafta boyunca, sevdiklerinizi ziyaret etmek ya da iş ilişkilerinizi geliştirmek için bol bol seyahat etme fırsatı bulacaksınız.

Uplifers önerisi:  Seyahatlerinizin daha programlı ya da daha eğlenceli geçmesi için, teknolojik uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Akrep

Bugün hayatınız için önemli konularda alacağınız kararlarınız ya da kişisel değişimleriniz için çevrenizden destek alacaksınız. Rahat olun çünkü fikirlerinizi paylaşmak için harika bir gün.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi paylaşmak konusunda istekli olmanız, bazen size bu konuda ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sağlayamayabilir. Endişelerinizden sıyrılıp, başarıya odaklanmak ; gereken özgüvene kavuşmanızı sağlayarak, başarının kendiliğinden gelmesine yardımcı olacaktır.

Yay

İş ortağınız ya da müşterilerinizden birinin size sağlayacağı bir yardımla, kendinizi büyük bir tahsilat aşamasında bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli olan elinize geçen parayı nasıl harcayacağınız. Hesaplı olun, iyi değerlendirin.

Oğlak

Bugün sizin için adeta bir dönüm noktası olacak. Eğer kendi işinizi yapıyor ve önemli bir anlaşmanın sonuçlanmasını bekliyorsanız, olumlu gelişmeler duymaya hazırlanın.

Uplifers önerisi: İyi haberler yolda. Tek yapmanız gereken, olumlu düşünmek ve sabretmek.

Kova

Eğer yaratıcı bir insansanız, bugün bir ilham kaynağıyla karşılaşacaksınız. Yeni bir proje ya da sizi fazlasıyla etkileyecek biriyle tanışma olabilir bu.

Uplifers önerisi: Uplifers’ın ilham alınacak projeler listesinin iddialı isimlerinden biri “Inspire”. Size de ilham verebilir.

Balık

Bugün önemli bir projeye son dokunuşları koymanız gerekebilir. Büyük kararlar almadan önce iyice düşünebilmek için, ihtiyacınız olan zamanı kullanın.

Uplifers önerisi: Acele etmeyin ve özen gösterin. Bu sizi fazladan strese sokar. İşinizi bitirmek için gerektiği kadar zaman kullanın ve daha yavaş hareket ederek işinize gereken özeni gösterdiğinizden emin olun.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!