Günlük burç yorumları: 30 Temmuz

Koç Burcu

Sanki bir şans meleği omzuna konmuş ve bugün dileklerini gerçekleştirmek için hazırda bekliyor. Aklından ve kalbinden geçenlere dikkat et, her an gerçek olabilirler.

Uplifers önerisi: “Şans beni bulmaz ki…” ya da “Şanslı biri olduğuma inanmıyorum.” diye düşünüyorsan hazır şans melekleri etrafındayken işleri kolaylaştırmak istersen: “Şansı yakalamak için kendinizde değiştirmeniz gereken 3 şey”

Boğa Burcu

Kabuğundan çıkmaya hala hazır değil misin? Hadi ama beklemenin kimseye faydası yok, silkelen ve hemen harekete geç. Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır, unutma.

Uplifers önerisi: Hayalini kurabildiğin her şeyi gerçekleştirebilirsin; içindeki güce inanman yeterli ama yine de destek istersen: “Hayallerinizi gerçekleştirmek için izlemeniz gereken 5 önemli yol”

İkizler Burcu

Tatil harcamalarının aklını bu kadar kurcalamasına izin vermemelisin. Evet, bütçeni aşmış olabilirsin ama önümüzdeki günlerde bütçeni toparlayarak olumsuz finansal düşüncelerden arınabilirsin.

Uplifers önerisi: Bazen evdeki hesap çarşıya uymaz, planladığını sandığın tatilden fazla harcamayla dönersin ya da hesapta olmayan bir alışveriş çıkıverir. Dert etme, bundan sonrası için planlı ol: “Bilinçli farkındalık ile harcama davranışlarını kontrol etmenin yolları”

Yengeç Burcu

Kariyerine yatırım yapmak için ideal günler, sevgili Yengeç. Hemen yeni bir şeyler yapmak için harekete geçmelisin; yeni bir kurs, yeni bir iş gezisi veya hep ilgini çeken o dili öğrenmek için en iyisi bugün başlamak.

Uplifers önerisi: Aklında güzel planlar var gibi… Belki yeni bir iş, yeni bir uğraş, sıfırdan başlayacağın bir şey: “Girişimlerinizde başarılı olmak için izlemeniz gereken 15 adım”

Aslan Burcu

Her şey o kadar güzel ki adeta “Hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum.” diye içinden geçiriyorsun, evet ama seni bekleyen çok daha güzel günler var, hazırlan.

Uplifers önerisi: Zaten güzel günler geçirdiğin aşikar ama bu durum kısa bir dönem için geçerli olmasın, hayatının her döneminde mutlu kalmak için: “İç huzuru ve mutluluğu yakalamanın 10 basit yolu”

Başak Burcu 

Uzun bir aradan sonra yeniden işlere sarılmanın tam zamanı. Enerjinin çok yüksek olacağı bir döneme giriyorsun, fırsatları değerlendirmelisin.

Uplifers önerisi: Enerjinin ve kendinden alacağın verimin yüksek olduğu bu dönemi daha iyi değerkendirmek için: “Jack Foster’ın “Fikir Nasıl Bulunur?” kitabından ilham verici öneriler”

Terazi Burcu

Biraz kafanı dinlemeye ihtiyacın var gibi, sevgili Terazi. Etrafında olumsuz enerji saçan insanlardan uzaklaşarak kendini dinlemek için meditasyon yapmaya başlayabilirsin.

Uplifers önerisi: Biraz durup kendini dinlemenin, zihnini sakinleştirmenin tam zamanı: “Nefes alarak rahatla: Nefes meditasyonunun 7 faydası”

Akrep Burcu

Kendine zaman ayırmayalı uzun zaman olmuş gibi. Kalabalıktan gerçekten keyif alıyor gibisin ama bir yandan da kendinle baş başa kalmanın hayalini kuruyorsun. Hadi o zaman bugünü sadece kendine ayır.

Uplifers önerisi: “Acaba tek başıma sıkılır mıyım?” diye düşünüyorsan, merak etme biraz kendinle baş başa kalmak sana çok iyi gelecek: “Yalnız vakit geçirme sorunsalı: keyif mi bekleme mi?”

Yay Burcu

Havada aşk kokusu var… Işıltılı günler seni bekliyor. Belki yeni bir aşk, belki de partnerinle geçireceğin romantik günler çok yakında.

Uplifers önerisi: Biraz eğlenmenin vakti geldi de geçiyor bile. Hemen plan yapmaya başlaman için romantik öneriler: “Sevgili ile yapılacak birbirinden romantik 40 aktivite”

Oğlak Burcu

Sanırım bu kadar yorgunluğun üzerine şımartılmayı hak ediyorsun. Hep gitmek istediğin o tatile çıkmanın, uzun zamandır almak istediğin o kıyafeti almanın tam zamanı. Kendini şımartmaya hemen başlamalısın.

Uplifers önerisi: Kendine değer vermek için artık harekete geçme zamanı, biraz şımartılmanın kimseye zararı olmaz: “Kendinizi şımartmak için her zaman uygulayabileceğiniz çok kolay öneriler”

Kova Burcu

Başkalarının düşüncelerini etkilemesine izin vermemelisin. Herkes kendi yolunda biricik, istediğin gibi, hayal ettiğin gibi, en önemlisi kalbinden geçtiği gibi yaşamalısın.

Uplifers önerisi: Bırak, boşver, kim ne derse desin. Sen kendinden emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam et: “Özgüven formülü: “Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin”

Balık Burcu

Eski rutinlerine geri dönme zamanı, sevgili Balık. Uzun bir tatil dengeni bozmuş olabilir ama merak etme toparlanmak için tek ihtiyacın iyi alışkanlıklarını yeniden canlandırmak.

Uplifers önerisi: “Tatilden önce ne yapıyordum, rutinlerimi nasıl yeniden oluştururum?” diye düşünüyorsan sana yardımcı olacak yazımız için: “Günlük rutin oluşturma ve günü planlama rehberi: Üretken bir günün formülü”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!