Günlük burç yorumları: 3 Mart

3 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
3 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Doğru zaman geldiğinde, gizlece emek verdiğiniz iş, beklediğiniz sonuçları verecek. Tek yapmanız gereken inanmak.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanızın önündeki en büyük engellerden biri, kendinize yeterince güvenmiyor olmanızdır. Konuyla ilgili uzman görüşleri için; “Kendimize olan inançsızlığımız

Boğa

Sosyal bağlantılarınız, üzerinde araştırma yaptığınız konuyla ilgili iletişim kurmanıza yardımcı olacak. Paylaşma isteğiniz artıyor.

Uplifers önerisi: Neredeyse hepimiz, güvendiğimiz fikirlerimizi ve gelişmelerimizi paylaşmaya meyilli olsak da; yapılan araştırmalar, bu durumun aksinin hedeflere ulaşmak yolunda daha doğru bir tutum olduğunu gösteriyor; “Hedeflerinizi kendinize saklayın – Video

İkizler

İş hayatında fark edilmeniz çok yakın. Mart ayında sizi kariyer anlamında büyük gelişmeler bekliyor, hazırlıklı olun.

Uplifers önerisi: Gelişmeleri hızlandırmak isterseniz; yardımcı olacak etkili ipuçları için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yengeç

Yaratıcı bir projenizin başarı potansiyeli yüksek. Olumlu sonuçlar alacağınızı düşünerek hareket etmek ve iletişime geçmek, işinizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, güçlü bir duruşu taklit etmenin, kendimizle ilgili algımızı olumlu yönde etkileyeceğini gösteriyor. “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Aslan

Bu hafta, bir beslenme uzmanı ya da antrenörle görüşerek vücudunuzu forma sokmaya başlamanız için oldukça uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Deneyimli antrenörlerin ve mankenlerin egzersizlerine göz atmak ya da uzmanların beslenme önerilerini incelemek isterseniz; “Live up” kategorimize bir bakın.

Başak

Partnerinizle yapacağınız yapıcı bir konuşma, ilişkinizi geliştirebilmek ve sürdürebilmek için ihtiyacınız olan değişiklikleri yapmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Karşınızdaki kişinin ne düşündüğünüzü ya da ne hissettiğinizi anlayacağını beklemek doğru değil. İlişkinizi sürdürebilmek için, kendinizi en doğru şekilde ifade ettiğinize emin olun; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Terazi

Daha önce sunum yaptığınız bir yere tekrar çağırılabilirsiniz. Rahat olun, iyi karşılanacaksınız.

Uplifers önerisi: Topluluk önünde konuşmanız gerekiyorsa ya da kendinizi yeterince rahat hissetmiyorsanız; beden dilinizi daha etkin kullanmanıza yardımcı olacak ipuçlarına göz atmak isteyebilirsiniz; “Beden diliniz ne anlatıyor?

Akrep

Sevdiğiniz biriyle yapacağınız bir konuşma, her zaman anlaşamasanız da şüpheleri gidermenin sizi yakınlaştıracağınızı anlamanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: İlişkide var olan sorunları ve aksaklıkları görmezden gelmek yerine, çözüme ulaştırmaya çalışın. İletişim eksikliği, ilişkilerdeki en büyük problemlerden biridir; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Yay

Bir ile yadigarını ya da mülkünüzü yeniden değerlendirmek isteybilirsiniz. Değerinin yükselmiş olması çok olası.

Uplifers önerisi: Sizin için değerli olan bir mülkü elinizden çıkarmayı düşünüyorsanız,daha sonra pişman olmamak için, değerini bulacağına emin olmadığınız anlaşmalar yapmaktan uzak durun.

Oğlak

Ortağınızla, devam eden projenizi geliştirebilmek için tartışabilirsiniz. Her bir değişikliğin yol açabileceği farklı sonuçları göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Doğru kararlar alabilmeniz için, önünüzde seçim yapabileceğiniz yeterli sayıda alternatifinizin bulunması gerekiyor. Yeni alternatifler üretebilmek için uygulayabileceğiniz tekniklerden biri; “Her derde deva 100’lük liste

Kova

Patronunuz, size söz vermiş olduğu olumlu değişiklikleri henüz yapmadıysa, bu hafta ona değerinizi hatırlatmanız için uygun bir zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve verimli bir iş hayatı için, sizi mutsuz eden pürüzleri ortadan kaldırmanız gerekiyor. Konuyla ilgili patronunuzla konuşmak, sizin cesaretinizi ve prensiplerinizi gösterecektir. Ancak dozunuzu iyi ayarlayın.

Balık

Bu hafta, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak, nüfuzlu biriyle tanışabilirsiniz. Heyecan verici teklifler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tanıdığınız her yeni kişi, sizi sosyal olarak geliştirmesinin yanı sıra, karşınıza yeni fırsatlar da çıkaracaktır. Size hayat boyu mutluluk ve başarı getirecek diğer yatırımları için; “Hayatınıza yatırım yapın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!