Günlük burç yorumları: 28 Temmuz

Koç Burcu

Kaybetmekten korktuğun için riske girmek istemiyor gibisin Sevgili Koç; fakat bu kez risk almaya değer durumlar var hayatında. Kendini hazırla, risk al ve istediğini elde et.

Uplifers önerisi: Risk almak kimileri için gözü kapalı yapılabilecek kadar kolayken, kimileri için oldukça zorlu karar verme süreci gerektirebilir. Fakat, büyük başarılar elde etmek için de büyük riskler almak gerekir, risk almak için gerekli cesareti kendinizde bulmak için; Yaşamınızı değiştirmeye cesaret edebilir misiniz?

Boğa Burcu

Geçmişin aklını ve kalbini bu kadar kurcalamasına izin vermemelisin. Bir dur, derin nefes al, geçmişi düşünmeyi bırak ve şu an yaşadıklarına odaklan.

Uplifers önerisi: Ne geçmişin pişmanlığı, ne geleceğin endişesi… İkisini de düşünmeyi bırakmak; şimdinin tadını çıkarmak, anda kalabilmek için; İçinde bulunduğumuz anda yaşamanın önemi

İkizler Burcu

Başkaları üzülür diye anlatmadığın, içine attığın, kendine dert edindiğin her şeyi artık özgür bırakma zamanı. Sorunlarla tek başına yüzleşmek zorunda değilsin.

Uplifers önerisi: Tüm olumsuzlukları tek başına yüklenmeye, sorunları paylaşmak yerine içine atmaya ya da yardım istememeye alışmış gibisin, peki ama neden? Yardım istemek bazı insanlar için neden çok zordur?

Yengeç Burcu

Bir anlaşmazlığın içinde gibisin sevgili Yengeç, bir türlü orta yolu bulamadığınız için karşındakinin seni anlamadığını düşünüyorsun ama merak etme, aklın yolu bir. Fikirlerinizin uyuşmasına çok az kaldı.

Uplifers önerisi: “Kendimi ifade edemiyorum, sanki karşımdaki kişiler beni anlamıyor…” düşünceleri sarmış dört bir yanını… Eğer öyleyse, iletişim becerilerini geliştirmek için; Sağlıklı iletişim nedir: İletişimin 4 boyutu ve etkili iletişim stratejileri

Aslan Burcu

Uzun zamandır istediğin, hayalini kurduğun, “İşte istediğim tam da bu!” dediğin bir şeye karşı fikrini değiştirmek üzeresin; yeni hedefler kapıda.

Uplifers önerisi: Yaşam devam ettiği sürece, hayaller, hedefler, düşünceler de değişmeye devam eder. İstekler, arzular değişebilir; “Acaba gerçekten ne istiyorum?” sorusu sık sık akıllara gelir. Ne istediğimi nasıl keşfedebilirim diyorsanız; Gelecekte ne yapmak istediğinizi bilmiyor musunuz: Paniğe kapılmadan tutkularınızı keşfetmek

Başak Burcu 

Kendini üzmene değmeyecek ve aslında göründüğü kadar da karmaşık olmayan durumlarla çevrilmiş görünüyorsun sevgili Başak, biraz rahatlamaya ihtiyacın var.

Uplifers önerisi: Çoğu zaman ortada olan veya olacak olan durumları kafamızda kurdukça büyütür ve bizi ele geçirmesine izin veririz; sen de bu durumu sıkça yaşıyor gibisin. Durumların üzerinde gereksiz düşünmemek için: Overthinking nedir: Aşırı düşünme sorunu, nedenleri ve baş etme yöntemleri

Terazi Burcu

Şimdi ya da asla! Çok istediğin bir şey için artık tüm şartlar olgunlaşmış görünüyor, artık harekete geçme zamanı.

Uplifers önerisi: İsteklerin için çok çalışıp son adıma geldiğinde “Acaba?” der gibisin sevgili Terazi, bu kez korkmadan, geri adım atmadan harekete geçmelisin: Harekete geçmek için bana “bir” neden

Akrep Burcu

Önünde iki yol; biri kolay, biri zor. Mantık, kolay yolu seçmekten yana olsa da her zaman haklı olmayabilir; belki de zor görünen o yol aslında senin tam istediğin.

Uplifers önerisi: Karar vermek zorlu bir süreç; konforun ve hayallerin arasında kaldığını hissedebilirsin ama zorlu yolu içindeki güçle aşabilirsin: Zorlukları yenme gücü içinizde: Teslimiyet ve inancın zaferi

Yay Burcu

Sanki etrafında sana akıl verenler çoğalmış, kendi fikirlerini empoze etmeye çalışanların sayısı artmış… Aldırma, sen içinden ne geliyorsa kendin için en doğru olanın kararını verebilecek güçtesin.

Uplifers önerisi: Kalabalıklara aldırış etmeden, kim ne diyor diye düşünmeden yoluna bakarken rehber olması için: Kendini dinlemek: Tek yapman gereken akan suyu takip etmek

Oğlak Burcu

Işıltılı bir dönem kapıda. Ortamlarda, kalabalık arkadaş gruplarında hemen aradan sıyrılıp farkını ortaya koyuyorsun sevgili Oğlak, şansın çok açık.

Uplifers önerisi: Sen de ışıltının farkındasın değil mi? Farklı bir renk, farklı bir ses, farklı bir soluk getiriyorsun arkadaş ortamlarına: Sıradan biri olmak mı, yoksa sıradışı olmak mı?

Kova Burcu

İş yerindeki başarıların kıskançlıklara sebep oluyor, belli ki gözler senin üzerinde. Hiç aldırış etme, sen kendi yolunda başarılarınla devam etmene odaklan.

Uplifers önerisi: İş hayatında bazen sorunlarla karşılaşabilir, başarılarının ardından dedikodular duyabilirsin, ama bunlarla baş ederken kendi çizgini korumalısın; İş yeri dedikoduları karşısında nasıl davranmak lazım?

Balık Burcu

Kalabalıklar içerisinde sıkılıyor gibisin sevgili Balık. Kendini dinlemeye, kendinle baş başa kalmaya ihtiyaç duyduğun bir dönemdesin.

Uplifers önerisi: Bazen kendini dinlemek, içine dönmek, kalabalıktan uzaklaşmak insanın en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri olabilir: Kendinizi yalnız hissetmeden yalnızlığın tadını çıkarabilmenin yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!